SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 166
Wiek : 20 lat
Waga : 80 kg
Wzrost : 180 cm

Witam, chciałbym zrzucić jakieś 3 kg gdyż po zimie moje mięśnie na brzuszku trochę się schowały pod fat nie zależy mi na jakiejś drastycznej redukcji, dlatego po konsultacjach wyliczyłem diete na
Kalorie : 2800 kcal
Białko : 190-200g
Tłuszcze : 80g
Węgle : 300-350

Co myślicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jeśli uważasz ze na takiej ilości ww (ponad 4g/kg) możesz redukowac i masz wysoką aktywność to możesz tak zacząć, a w razie czego dokonywać zmian

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 166
No właśnie chodziło mi o te węgle, ale oprócz 3-4 intensywnych treningów na siłowni mam w tygodniu 2-3 treningi futbolu amerykańskiego i 2x jogging 30-minutowy. Za 1.5 tyg sprawdzę czy to coś dało, jak nie to pewnie ciąć ww ? Reszta makrosów ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
tak, jak nie bedzie leciało nic w dół to sprobuj obciąć węgle.. o np. 200kcal

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miód wrzosowy, białko ostrowia wpc80, mleko 0,5 i banan shake po treningu

Następny temat

trzymam dietę, a nie mam rezultatów

WHEY premium