SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do poprawki - 90 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Ja tam jadam głównie zwykłe makarony, oczywiście durum i nie narzekam, nie smakują mi ciemne a smak w diecie dla mnie jest istotny

Zmieniony przez - wojtekpab w dniu 2012-08-27 23:12:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
chyba zacznę zamiast tych nieszczęsnych płatków na śniadanie jeść makaron durum. Te płatki to kara boska dla mnie :P
2 banany dziennie to nie za dużo? żebym nie dostał jakiejś "bananozy" :P

btw. kupiłem fajny grill elektryczny Zelmera - http://allegro.pl/grill-elektryczny-gril-zelmer-40z011-nowka-i2591323362.html
Grilluje piersi aż miło :) Ciekawe czy wołowina się ugriluje :).

Zmieniony przez - icebear w dniu 2012-08-27 23:39:22

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Spokojnie rano możesz jeść makaron-może być też dowolne inne źródło węgli
2 banany będą ok

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
Będzie dobrze jak podsmaże ugotowany wcześniej makaron z jajkami na patelni polanej oliwą z oliwek?

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
tak

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
A co sądzicie o makaronie zwykłym lubella? Ma napisane, że "zawiera" durum ale nie wiem czy tylko jako dodatek czy zrobiona jest cała z tego składnika.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
Jak w skladzie pisze 'semolina' to durum.

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
Chłopaki coś mi tu nie gra :D Stosuje powyższą dietę już tydzień i na wadze 88kg :/. A ważyłem 90kg. Mam jakieś urojenia czy co jest grane :P?

Zmieniony przez - icebear w dniu 2012-09-01 09:34:47

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 630
Widocznie zacząłeś stosować dobre produkty ( dobre węglowodany) które dłużej dostarczają gluzkoze organizmowi a co za tym idzie są lepsze dla nas sportowców. A nie tak jak wczesniej syf ktory cie non stop zalewał. Możesz chudnąć bo dajesz za mało kalorii. Lub masz zbyt duzy wysiłek w stosunku do spozywanych kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
Myślę, że może to być spowodowane właśnie tymi dobrymi produktami.

B: 230g
W: 498g
T: 108,6g
Kcal: 3921 to za mało kalorii ?

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[PonczekMwo] Pierwsza redukcja, układanie planu dietetycznego

Następny temat

Ryż-przed czy po UGOTOWANIU???

WHEY premium