SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
spoko, juz znalazlam podobny temat i jest ok...
dzieki wszystkim za pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o la la ale ma mocne skrzywienie kregoslupa powinien o to zadbac

Do podstawowego zapotrzebowania niech doda 25% kalorycznosci z bialkiem tak jak ma i patrzy jak rosnie, jezeli dalej bedzie potrzebowal dodac kalorycznosc to niech wtedy dodaje z wegli, moze rowniez pokusic sie o ladownie bialkiem okolotreningowo, jezli dobrze bedzie to odbieral.
Musi sam wyczuc jaka kalorycznosc pozwala mu rosnac, ale o "beztluszczowe " rosniecie to bedzie trudno...

A tak a propos to ja bym mu radzila zejsc jeszcze nizej z tluszczem do ok 8% i dopiero wtedy zaczac "mase"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Oki tak zrobi,

A propos kregoslupa,mozesz napisac w ktorym miejscu widzisz to? Mi tez sie zdawalo, ze w dolnej czesci plecow jest jakby za mocno'wessany' taki dolek, ale nie wiem czy mam racje...\
Jest kierowca, non stop siedzi, wiec wiadomo... mozna to jakos skorygowac cwiczeniami? Lekarz juz mu o tym mowil, ale nie powiedzial co zrobic, mowil ze sie nie da tego poprawic juz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ma skolioze i co za tym czesto idzie pewnie poglebiona lordoze.
"Korekcje" robi sie rozciagajac miesnie przykurczone, w jego przypadku te z prawej strony kregoslupa i wzmacniajac miesnie rozciagniete.
Powinien duzo czasu poswiecic na rozciagajace cwiczenia ogole ze szczegolnym uwzglednieniem tych co mowilam(takie ekstra na ta strone)
jak nogi na siebie lezac na plecach ale na ukos, chodzenie na czworaka wokol stoly w lewa strone (wlasnei po to by rozciagac to przykurczenie).
Na tvsfd znajdziesz pierwszy odcinek o treningu korekcyjnym (bedzie wiecej) pokazuja tam cwiczenie pajacyk - powinno stac sie jego standartowym codziennym porannym ćwiczeniem.
Oczywiście zwisanie na drążku, ćwiczenie jednorącz jak wyciskanie leząc czy stojac sa tez dobre...
Wiesz tego sie juz nie skoryguje zupelnie, ale można złagodzić i zapobiec pogłębianiu. Zwlaszcza ze jednak siłowe ćwiczenia bez odpowiedniego rozciągania moga mocno obciążać kręgosłup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871


ojej, ok faktem jest ze o rozciaganie nie dbal, ale bedzie robial jak radzisz... w sumie tak na powaznie zajal sie tym wszystkim w styczniu i teraz bledy szczeniactwa wychodza...

Dla porownania jeszcze jedno zdjecie, zeby nie bylo, ze na tamtym tylko krzywo stanal...chociaz skolioze ma na pewno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
Obli...
nie moge znalezc tego treningu korekcyjnego na tv sfd...chyba wiem o jakie pajacyki chodzi ale wolalabym sie upewnic...moze w tym atlasie czwiczen jest to tez???


http://www.kulturystyka.pl/atlas/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 871
dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski BF, maratończyk. Indywidualny przypadek ;))

Następny temat

Proszę o pomoc/porady w zakładzie.

WHEY premium