SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Między 3 a 4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 posiłek.
Tak jak wczesniej pisałem. kukurydziane wywal i daj owsiane.

3 posiłek.
chude mięso/ser chudy/białka jaj + kaszę/ryż/ziemniaki
Ok. Ryż brązowy jak coś. Ziemniaki wywal mają wysoki Ig. Możesz dać całe jaja

4 posiłek.
chude mięso/ser chudy/białka jaj + kaszę/ryż/ziemniaki
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
1 posiłek.
Płatki owsiane + mleko + suszone rodzynki/orzechy + kanapki z chlebem razowym i twarogiem pół tłustym + ok. 100g otrębów + łyżka oliwy z oliwek. / Jajecznica + kukurydza konserwowa + kanapki z chlebem razowym i twarogiem pół tłustym + ok. 100g otrębów + łyżka oliwy z oliwek.

2 posiłek.
Chleb razowy + filet z kurczaka/gotowane jajka/wędlina z indyka + warzywa.

3 posiłek.
chude mięso/ser chudy/białka jaj + kaszę/ryż brązowy

4 posiłek.
chude mięso/ser chudy/białka jaj + kaszę/ryż/ziemniaki

5 posiłek.
Tuńczyk + twarog pół tłusty + oliwa z oliwek / Jaja kurze + twarog pół tłusty + oliwa z oliwek

O tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup tran albo omega3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Raczej kupię Omege3. I jak to brać? Naprawdę odradzacie mi spalacze? Albo białko? Gadałem z takim gościem w sklepie z odżywkami (paco) i mówi że jakiś spalacz by mi sie przydał. Do tego białko. I nie wiem czy on chce mi po prostu to wcisnąć czy mówi prawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omege możesz brać w którym chcesz.
Białko jako uzupełneinie diety. Ale Tobie nie potrzebne bo wyliczeń nie masz.
Spalacz zbędny. Sprzedawca będzie proponował swój produkt, normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Jak omege3 mogę brać w którym chce? Do którego posiłku chce? Czy po prostu np. 2 kapsułki dziennie do którego posiłku chce? Czemu spalacz zbędny? Nie pomógł by mi szybciej zrzucić ciałka? A jakich wyliczeń potrzebuje? Czy ćwiczyć jeszcze ten miesiąc na "sucho" a potem dobrać spalacz i białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Omege kiedy chcesz.
Przy starcie samą dietą tłuszcz będzie ładnie schodzić, szkoda marnować pieniądze na spalacze.
Białko i ogółem odżywki uzupełniają dietę w braki. Więc jeżeli występują, to kup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Ok, dziękuje bardzo. Dzisiaj jadę po produkty i rozpoczynam dietkę ;] Jeszcze raz dzięki. Od białka i spalaczy sie na razie wstrzymam :] Pozdrawiam Seba :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 80
Jeszcze jedno pytanie :] Czy mogę polewać pierś z kurczaka sosem który składa się ze śmietany, czosnku, soli ? Bo słyszałem że śmietana strasznie tuczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase dla kobiety

Następny temat

Dieta na mase do oceny !!! Prosze o szybka ocene

WHEY premium