SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla kobiety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
Witam
Czy ktoś mógłby mi pomóc w ułożeniu diety .Jestem kobietą i chciałabym troszkę przytyć tzn chodzi mi oczywiście o mięśnie.
Jestem bardzo szczupła 170 cm i 52 kg.Od ponad m-ca ćwiczę na silowni 3 razy w tygodniu i dwa razy w tygodniu pilates.Podoba mi sie to co raz bardziej i chciałabym wspomóc sie dobrą dietą.Myślałam o jakiejś odżywce białkowej czy jak to się nazywa;) .W innym wątku pisałam juz o tym .Jedni odrazdzaja i mówią żeby skupić sie na diecie, inni zalecają jako zastępstwo jednego posiłku.W kazdym razie mam pytanie .Ile powinnam jeść białka dziennie ?Reszte juz jakoś dopasuję :)Znalazłam w iternecie diete polegajacą na tzw "blokach" .Czy ktoś zna ta diete i czy nadawałaby sie dla kobiety na przyrost mieśni.Główny nacisk jest tam kładziony na produkty białkowe i tłuszcze .Tylko ja nie wiem ile tego białka dziennie jeść żeby przytyć.Tam jest głównie o tym jak pozbyć się tłuszczu i chudnać
Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na suchą mase i pytanie

Następny temat

Brzuch problem

WHEY premium