SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta dla dziewczyny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91
ostatnio dziewczyna mnie poprosila o rozpisanie diety, bo poprostu troche na brzuszek jej przybralo tluszczyku i w pupke wlazlo. czy ktos by mogl mniej wiecej rozpisac, co najlepiej jesc pic? wiem ze bezcwiczen sie nie obejdzie, ale jakas dietke trzeba rozpisac. jestem w silowni zielony w tych sprawach i prosze o pomoc

ona twierdi ze slodyczy az tak bardzo nie musi odstaeiac bo dla niej sa przysfajalne...jakos w to nie wierze...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
Powiedz jej żeby nie jadła i pozdrów ją..

Pewnie w choooja lecisz że pakujesz na siłowni i jej kity wciskasz, bo jak by wiedziała że nie ćwiczysz to by Cię o to nie prosiła

Zmieniony przez - KillaBee w dniu 2009-07-21 15:09:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Pić 2l wody dziennie, a najlepiej z cytryną, ale nie trzeba..
Nie jeść, pić; słodyczy, napojów gazowanych (sztucznie farbowanych),ziemniaków, chleba - Ciemne, lub pełnoziarniste tak, fast foodów..
Dużo ruchu, a jeśli chodzi o brzuch to chodzić dużo na długie spacery ćwiczenia na pupe?

Przed ćwiczeniami na dolne partie ciała zrób 15-minutową rozgrzewkę (marsz, bieg, wypady, przysiady, skłony, jazda na rowerze stacjonarnym, wymachy rąk i nóg, podskoki), a po gimnastyce 10-minutowe rozciąganie lub wyciszenie.

Ćwiczenie 1
Stojąc oprzyj dłonie na biodrach. Zrób wypad do tyłu prawą nogą, trzymając proste plecy. Powtórz 10 razy i zmień nogę.

Ćwiczenie 2
Leżąc połóż ręce wzdłuż tułowia, a stopy rozstaw na szerokość bioder. Unieś biodra w górę jednocześnie przybliżając prawe kolano do klatki piersiowej. Zrób 10 razy i zmień nogę.

Ćwiczenie 3
Leżąc na brzuchu czoło oprzyj o dłonie. Unieś 10 razy prawą nogę w górę, a następnie lewą. Powtórz ćwiczenie dwa razy.

Ćwiczenie 4
W klęku podpartym unieś prawą nogę do góry. Teraz dotknij palcami podłogi tak, aby prawa stopa znalazła się za lewą stopą. Powtórz 10 razy i zmień nogę. Nie wyginaj się w odcinku dolnym kręgosłupa i trzymaj prosto plecy.

Mam nadzieję, że pomogłam?

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
Przedewszystkim jesc regularnie czyli 5 posilkow dziennie najwieksza pule weglowodanow na sniadanie i po wysilku fizycznym na kolacje 0 ww najlepiej sam twarozek z oliwa i warzywami w ciagu dnia 3 pelnowartosciowe posilki skladajace sie z bialka(mieso,jaja,ryby,twarog)weglowodany(kasza,makaron brazowy,ryz brazowy)tluszcz(oliwa ,olej lniany itd)+ warzywa sniadanie owsianka lub musli + jajka nie jesc tj.slodycze bialy chleb oleje rafinerowane cukier owoce soki tanie wedliny itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
normandzki, a kim ty jestes, ze prosi cie o rozpisanie diety? w pupke jej wlazlo?
nikt ci tu nie rozpisze diety, zapomnij. poczytac nie laska? watpisz, ze slodycze sa dla niej przyswajalne? boj sie boga, kobieta zawsze ma racje!!! nie smiec na forum bo przez ciebie ciekawsze tematy spadaja na dol. KillaBee prawde ci powie haha. KillaBee masz ode mnie soga za ten tekst, a to pierwszy ktorego przyznalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
Dzięki za zaszczyt ! hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 319 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2329
alez prosze. lubie takich ludzi jak ten ziomek. kolejny dr.hardkor. tamten tez dal w pare dni 5 tematow na podobnym poziomie i liczy***** wie na co. ehh pozdro dla ludzi myslacych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
mengele88 , ale za to ja lubię Ciebie ;DD
haha i tak ma racje ziomek, wgl niech laska sama sobie poszuka na internecie ;p
ja choć troszkę pomogłam myślę ;p

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na sucha mase ciala!!

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium