SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta bardziej niz zawansowana :->%-)?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
mnie sie tez nie podoba....nawet jezeli ma to oznaczac ze jestem niepoprawda ale na szczescie nie ja bede sprawdzac dokad te zyly biegna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
jaja se robisz?

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
no mnie sie serio nie podoba.. tak jak nie lubie przesadnej masy, tak i tutaj rzeźba jest... juz nie jest rzeźbą.. bo ma niezdrowy wygląd...
Kazdy lubi co innego, ale dla mnie złoty środek jest najfajniejszy..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
ja tez serio ( o ile to pytania bylo do mnie ) ..ale podejrzewam ze przy fotce pt. "qaz13%bf" moglabym byc zachwycona.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6296 Napisanych postów 76166 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755629
Rzeczywiscie zero wody W avku chyba miales to kiedys

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kwazar przyznaj się - tu sami swoi i same koksy, wiec nikt Cie nie będzie potępiał Był furosemid?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
nio oki bralem furosemid jej no kazdy kiedys byl glupi t2 tez bralem 800mg-1000mg mimo ze max to 400mg (zdrowo) kazdy kiedys glupi byl

ej ja nei dlaem tego do oceny ,ani czy to ladne czy nie lda grubego misia (115kg i 36% bfs) to bylo mazrenie ,marzenie ,ktore spelnilem ciezka praca(rok morderczych treningow) ,wyzreczeniami i duza wiedza ,oczywiscie odbilo mi sie to na zdrowiu ,to mowie odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
i ja to doceniam bardzo bardzo... ale moge tylko ocenic czy mnie sie podoba czy nie....
lap soga misiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ten wygląd skóry jest jedyny w swoim rodzaju...
Co do zdrowia, to akurat nie jestem czlowiekiem ktory strasznie potępia przegięcia
Ale uwazasz, że warto.. akurat są 3 babki u mnie w robocie... każdą spytałem o tę fotę..
Powiedziały, że ochyda (sorry - to cytat) i że brzydziłyby sie dotknąć takiego faceta...

115 kilowego misia (pewnie) też by się brzydziły, ale tamten sie przynajmniej nie zabijał dla efektu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
to popros je tez o zdjecia tych ktorych sie nie brzydza na codzien ...hrhrhr porownamy..
a tak mimochodem... moze to wina zlego oswietlenia?? zlego ustawienia modela ... jakby nie bylo poprosze o zdjecie z 13%...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Ile ww.i b. w okresie przjściowym ?

forma lato