SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta a jej koszty!

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 793
SIEMAAA!! Mam pytanie drodzy sportowcy chodzi mi o "kupno diety" na waszej stronie. Czy taka dieta na mase (całe koszty z papu itp.) to droga inwestycja??

Zmieniony przez - Eteryczny w dniu 2013-02-20 21:11:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22428
Waga 80-95 koszty diety 500-800 zł/miecha, także nie jest źle :) Najdrożej imo wychodzą tłuszcze orzechy,migdały, lniany itd :) co do dietetyka 45zł to naprawdę mało można się skusić jak całkiem zielony jesteś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Dieta nie jet tania. I to zależy gdzie będziesz kupował. Bo równie możesz zaopatrywać sie w same drogie marki i robić zakupy w np Almie albo kupować w Biedronce. Więc takie pytania sa trochu nie na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 793
Biedronce :D. Po prostu chciałbym sie za to zabrać ale chce ocenić swoje możliwości finansowe a realia tego typu diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Zdrowia dieta nie musi być droższa od diety niezdrowej. Zdarza się jednak, że niektóre osoby proszę o obniżenie kosztu diety, a jednocześnie nie życzą sobie tańszych produktów takich jak watrobka - zamiast wołowiny, udka z kurczaka - zamiast piersi, marchewka zmiast brokułów... Poza tym wiele zalezy od celu, zapotrzebowania energetycznego i tego - co dla kogo oznacza drogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sie śmieci zamieni na prawdziwe żarcie to wcale tak drożej nie wychodzi jak sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 793
Tak więc zgłoszę się po pomoc dietetyka po wypłacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
przy 70-80kg mozna liczyc 20zł za dzien.

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 762
Jeśli pojedzieesz z listą zakupów do takiego auchan i kupisz wszystko w dużych porcjach, promocjach, będzie mroził, kroił, myślał to wychodzi bardzo okay ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 793
Banbarzync
przy 70-80kg mozna liczyc 20zł za dzien.

a przy 59kg?? Poteżnie zbudowany to ja nie jestem :D chciałbym to mienić ale nie wiem czy podołam z kwota 700zł miesięcznie :(

Zmieniony przez - Eteryczny w dniu 2013-03-03 23:12:04

Zmieniony przez - Eteryczny w dniu 2013-03-03 23:12:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
pewnie ze podołasz,jedzac super produkty jak łosoś, pstrag. nie musisz wsuwać tylko kurczaka. Ja sam miałem wskoczyc na diete od marca,ale musze to przesunac z braku kasy. Ja wyliczyłem i zmiesciłbym sie w 20-25zł na dzien a waze 75kg. Jesli lubisz wątróbke to też czasem kupuj. Polecam,bo jest tania i smaczna,cena ok 6zł za kg.

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
A i nie radz sie dietetykow bo to sporo kosztuje. Wrzuc swoja diete w dział odrzywianie,poprawia Ci ja i nie zarzadaja kwitu.

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA Z SFD

Następny temat

Kontakt z dietetykiem (-----)

WHEY premium