SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Wspinacza - redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1799

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

mężczyzna

Waga

77,3

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

uczelnia. Trenuję zazwyczaj po godzinie 15 przez około 2-3 h. Przerwy w uczelni co 1,5 h o długości 15 min

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

wspinaczka - często (3,4 x w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 61
Witam

Cel diety:
Piszę do Was z prośbą o ocenę diety która ma na celu redukcję masy tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej i siły (oczywiście wiem, że chcąc nie chcąc trochę i tak poleci). Na ściankę wspinaczkową uczęszczam 3-4 razy w tygodniu. Poza tym około 2/3 razy crossfit i co drugi dzień planuję jakieś drobne aeroby.
Crossfit nie koliduje ze wspinaczką z racji działania trochę innych mięśni. Sypiam 8 godzin oraz suplementuję się BCAA, więc na regenerację narzekać nie mogę. Zastanawiam się tylko jak dobrać zapotrzebowanie kaloryczne - zależy mi na schudnięciu przed sezonem skałkowym ok 6 kg tłuszczu. Zamierzam też poprawić siłę użyteczną i maksymalną - chcę to osiągnąć treningiem siłowym na podciąganie + ćwiczenia specjalistyczne i ogólnorozwojowe na ściance.


Oto moja ankieta:

Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 77,3
Wzrost : 175
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 20%
Aktywność w ciągu dnia : studia - raczej na siedząco
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3/4 x w tygodniu wspinaczka + 2 razy crossfit + co drugi dzień aeroby
Odżywianie : byle było smacznie, ograniczam cukier ;)
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Preferowane formy aktywności fizycznej : crossfit, bieganie/interwały, wspinaczka
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA

Zrzut ekranu diety w załączniku:

Dodam jeszcze tylko, że pijam czerwoną herbatę, która rzekomo podnosi metabolizm. O ile nie jest to Waszym zdaniem szkodliwe pozwolę sobie przy niej pozostać.








Zmieniony przez - miku11 w dniu 2015-02-19 19:58:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Rano zamiast pieczywa daj płatki owsiane dorzuć orzechy zamiast oliwy , Ostatni posiłek daj twaróg pułtłusty/tłusty - wyrzuć oliwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ligawa (wołowina)

Następny temat

Masa poraz enty

WHEY premium