SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta Białkowa + Siłownia. Początkujący

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 966


Siłownia w poniedziałek, środę i piątek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Czemu nie posłuchałeś rad starszego i mądrzejszego kolegi Skalara?zbilansowaną diete na Twoim miejscu bym sobie odpuścił bo po pierwsze trzeba posiadać jakąś wiedzę na temat odzywiania a po drugie naprawde cięzko ją utrzymać szczególnie w twoim wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 966
Bo rady starszych są też takie żeby Mieć diete jak się ćwiczy, A utrzymać dam rade nawet w moim wieku. Właśnie sie zapoznaje i wyszło mi to co na zdjęciach, ALe ze sie nie znam dobrze to sie starszych i mądrzejszych, czyli was pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
niewiem jak inni ale ja nic z tych zdjec nie moge rozczytac. jak sie uparłeś i chcesz poprawic diete to ja ułóż i daj do poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NEO jak byk Ci Kur** piszą ludzie, którzy już nie jedną dietę przeżyli ;P ,że to nie dla Ciebie!!!
Ja też kiedyś się upierałem, że CKD jest dla początkujących i jak mi przyszło zrobić ładowanie to tydzień po nic przyznałem rację:)

Jedz dużo białka, mało nie zdrowych rzeczy, ogranicz słodycze, zastąp w obiedzie ziemniaki ryżem i będzie dobrze!

14 lat to nie czas na diete, nie ważne co kolega mówi, a t co tu napisane że dieta to 70% sukcesu tyczy się ludzi którzy są już po okresie dojżewania, a co najważniejsze rozwijania się organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Myślę (mogę się mylić, ale co jeśli nie), że wprowadzenie teraz jakiejś specjalnej diety (zwłaszcza wydumanych low-carb), może Ci akurat popsuć trochę zdrowie.

Na chwilę obecną lepiej, gdybyś stosował ogólne wskazówki żywieniowe, a za 2-3 lata możesz na ich podstawie i własnych obserwacji własnego organizmu ułożyć dietę.

Zatem wywal z jadłospisu wszelkie niezdrowości (słodycze, chipsy, soki ze świeżo wyciśniętych kartonów), spożywaj węgle w odpowiednich porach, białka szybko- i wolnochłanialne w odpowiednich porach, tłuszcze zdrowe, najlepiej w dobrych proporcjach, a okołotreningowe ułóż jak trzeba.

Potem przyjdzie czas na dietę. Będzie Ci zdrowiej i o wiele lżej.

Pozdrawiam!

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 966
Dobra niech wam będzie ułożę sobie teoretyczne posiłki, napisze co mam jesć a czego nie. A Białko, aminokwasy itp. moge przyjmować napewno w tym wieku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic się nie uczysz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 966
Na Tym forum wyczytałem ze moge brać Kreatyne po kilki miesiacach ćwiczeń..
Ale moge brać gainera (to juz z innego forum)
A jak jest z Argnina? Wiem ze to jest chormon wzrostu to znaczy ze wszystko rośnie czy tylko mięsnie?

Zmieniony przez - Neo4969 w dniu 2008-10-20 16:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Jak będziesz starszy to czemu nie, a teraz Ci odradzam, zapewne tak jak większość osób tu na forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

układanie diety na mase (pomoc)

Następny temat

Venom Hyperdrive + Yohimbine HCL

WHEY premium