SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1434
Łapanie masy nie idzie w parze z gubieniem brzucha. Żeby łapać mase potrzebny jest dodatni bilans kaloryczny, zeby gubic brzuch ujemny, wiec to sie wzajemnie wyklucza. Zazwyczaj mase robi sie na zimie a na lato gubi sie tluszczyk i ubija miesnie wiec proponuje ci to samo.

Jak pomogłem to poczęstuj sogiem ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 793
A wiec, zrobiłem pozadek z dieta..planem treningowym a teraz mysle powoli o jakims cyklu. Mysle o tym odpowiednio wczesniej aby nazbierac kase, kupic co trzeba itp. Wiec co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Kup podstawowe suplementy,dobry kompleks witamin i mineralow, omega-3, mozesz kupic ZMA, a za jakis czas kup kreatyne mono, jak juz beda widoczne przestoje.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 793
OK. tylko ze wiesz ja jestem nowy w tym tamacie, wiec nie chodzi mi o np. witaminy tylko konkrety. Jakie produkty poleciacie, np. mowisz ZMA, na 1 stronce z odzywkami jest ich z 15, ktory wybrac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Wiraminy -olimp multiple sport.
Gold omega-3 olimpu.
ZMA-moze byc apteczna wersja czyli kupujesz w aptece zincas forte+filomag b6. Ziincasu lykasz 1 a filomagu 4-6tabletek


W przyszlosci kreatyna obojetnie jakiej firmy np.Kaizen

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do ocenki

Następny temat

w sprawie zywienia

WHEY premium