SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta,urozmaicenie,weekend ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! no więc trzymam się diety już długooo, nie raz już mi się przejadła, urozmaicałem oczywiście, no więc w tygodniu chodzę na siłownię, weekend odpoczynek i zastanawiałem się żeby jeść całkiem inaczej niż w tygodniu,no nie wiem, jakiś makaron z tuńczykiem , może macie jakieś wam dobrze znane przepisy co Wam smakuje, wiem dział KUCHNIA SFD, ale chciałem poznać Wasze opinie co Wam smakuję, zapewne było już miliony o podobnej tematyce tematów, ale chcialem się dowiedzieć na świeżo

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-02-22 17:21:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 698
Ja uważam że ludzie tacy jak my powinni korzystać z tego że nie są zawodowcami . Myślę że zrobienie sobie 1dnia luźnego pod tym względem to nie jest zły pomysł . Oczywiście jeśli jest to masa to coś mimo wszystko musisz załadować a jeśli redukcja to dogadzaj sobie ostrożnie Sam nie trzymam się kurczowo diety(masa) staram się jeść po prostu sporo ww i białka i nie przesadzać z przetworzonym żarciem . Raz w tygodniu pozwalam sobie też na odrobinkę alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niby tak, ja bardzo poważnie podchodzę do siłowni i odżywiania się aż za bardzo więc czasem trzeba zjeść coś innego, nie mówię o fast foodach jakiś albo parówkach, NEVER nie zjadłbym tego typu rzeczy, przecież mieśnie mi nie znikną albo nie zaleje się tłuszczem jak zamienię kilka posiłków w weekend. np tuna, wiem, że z puchy nie powinno się jeść produktów.

Zmieniony przez - muking w dniu 2013-02-23 12:47:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciasteczka z platków owsianych. Przepis mamy - warto?

Następny temat

DIETA DO OCENY ! Proszę o poprawki !

WHEY premium