SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dibencozide Magnum czy Dibencozide Force ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
nie bralem ale czytalem troche o tym i opinie sa dosc mocno podzielone,wiele osob uwaza ze wogole nie dziala a o megace jeszcze sie nie spotkalem z taka wypowiedzia,wszyscy pisza ze na 1 butelce spokojnie omzna zrobic 10kg,jednak wiadomo ze polowa z tego to bedzie fat ale cos za cos

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
na czarnym rynku mozna dostac megace za 100zl :) wiec koszt nie jest duzo wyzszy od Dibencozide a efekt na pewno bylby duzo lepszy jeszcze jak by polaczyc z cp to juz wogole kosmos

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
wiem ze wybor nalezy do mnie,jednak chcialbym uslyszec rade od osob ktore znaja sie lepiej odemnie i moze robili podobne cykle,jakies uwagi co do takiej mieszanki,rady?? czy wogole takie polaczenie bedzie bezpieczne dla organizmu?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
przeciez nie masz jakiejs wielkiej niedowagi rob normalnie mase i zrob sobie diete i powolutku zobaczysz wszystko pujdzie nie mozesz zrobic tak o 10 kg masy bo tak szybko jak ci przybedzie tak tak ucieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
jeśli był bym pełnoletni i juz niekontrolowany przez matke to bym zbieral 100 zł i szukal na czarnym. Jak do tego cp to jak wyzej"kosmos". Ale że narazie jestem mocno kontrolowany to msuze odpuscic tego typu. A ty to wybieraj. jesli masz kase i dojscie to miesz megace a jak nie to treca dibencozide.
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
nie chodzi oto ze mam niedowage tylko o to ze mam bardzo szybka przemiane materii,potrafie schudnac 5kg w kilka dni co dla innych jest nie mozliwe,musze przyzwyczaic organizm do duzo wiekszej ilosc spozywanych posilkow i wtedy metabolizm powiniem sie ustabilizowac wiec raczej by wszystko nie spadlo przynajmniej tak mi sie wydaje i dlatego pytam czy ktos robil podobne cykle zeby nie popelnic jakis glupich bledow

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
dobra wiec rob diete braki uzupelnij odzywkami/gainerami
trening na mase dorzuc dibencozide i zobacz jak sie nie uda to dopiero wtedy prubuj w ostatecznosci megace nic ci sie nie stanie jak nie sprubujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
stanie mi sie bo strace kase,gdybym sie zdecydowal na Dibencozide to na pewno nie samo,tylko do tego cp bialko i gainer a to koszt jakies 200zl,a moglbym od razu to polaczyc z megace i efekt duzo pewniejszy

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Ja ci radze... niezaczynaj od megace tylko od dibencozide.
Słyszałes powiedzenie"co za dużo, to nie zdrowo" lub"jak się człowiek spieszy, to sie diabel cieszy" ? chcesz za dużo i za szybko.
Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG+tauryna

Następny temat

Testy>>Potrzebna koncentracja i zwięksozny inetlekt. Co poradzicie? Speed 8 dobry?

WHEY premium