SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIbencozide Magnum

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fighter z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i jeszze jedno. Czy Dibencozide Magnum to taki Pic na wodę czy tylko mam takie wrażenie. Mam 100 sztuk i nie wiem czy zacząć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem - dibeconzid to lipa!Dwoch moich kolesiow bralo to i zaden specjalnie nie urosl,co ja mowie,w ogole nie rosli.Druga sprawa to to jak oni sie odzywiali i regenorwali?Z reszta czytalem gdzies o tym ze ten suplement to nieporozumienie...Jak juz go masz to wez,na pewno nie umrzesz a moze na ciebie podziala?

benon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza sie, lipa.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co odczujesz to bardzo duzy glod.Bedzie ci sie chcialo ciagle jesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
I bardzo srać. Ale coś tam złapiesz, lecz nie warto, sam sę naciąłem
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
No właśnie chłopaki- zrobili "boga" z jednej z odmian wit. B12 cyjanokobalaminy (są 4) - 1000mg, ile Ci się z tego wchłonie. Co innego zastrzyki, choć i tak koksowi nie dorównają, jak powiedział Krasnall- "efekty po B12 to 5% działania koksu". Więc nie kupujcie tego, a jak masz to weź, a potem sam będziesz przestrzegać ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Tylko nie bierz koksu, ja tylko porównuję POZDRO dla wielkich i mniejszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Dibencozide- to tani suplement, ale nie dający efektów. I te wszystkie reklamy tego diabelstwa. Mogłes sobie lepiej jakąś kreatynkę walnąć
Pozdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Widzę, że jest ostra dyskusja. Sam wiem, że to lipa, bo brałem (miesiąc i 3 kilo, bo więcej jadłem). Ale tak z ciekawości może na kogoś to podziałało i jak tak to niech napiszę, może będzie kilka osób, pozdrowienia dla wszystkich, ale i tak sądzę że to lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
3 kilo to bardzo duży przyrost ,ale pewnie to było jak zaczynałeś ćwiczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O ODPOWIEDŹ

Następny temat

Dawkowanie kreatyny

WHEY premium