SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dextroza+Kreatyna mozna wymieszac w 1 wodzie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Mam Kreatyne z Tauryna i dextroza w 2 proszkach, mozna wziasc porcje kreatyny i dextrozy i wymieszac w 1 wodzie ? czy koniecznie trzeba pierw dextroze rozpuscic i wypic a potem kreatyne rozpuscic ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
no ja ******le miejscie litosc mysliscie ze nie mam nic lepszego do roboty tylko siedziec i cyztac wasze wojenki w kazdym poscie ? miejcie ****a litosc, wkoncu sam jestem w tym dziale

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48199
można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
ok dzieki ale przyszlo mi teraz do glowy kolejny pytanie.
czy mozna pic napoj energetyczny ktory zawiera 64mg kofeiny podczas cyklu z kreta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48199
były jakieś bajki że kofeina gryzie sie z kretką, ale chyba to zostało ostatecznie obalone... np. xpand energy zawiera kofeine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
xpand energy co to za nowy wynalazek?

edit: spojrzałem w profil - już dla mnie wszystko jasne

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-07-24 23:24:43

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
a to co wczesniej napisal jest dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
można mieszac w jednej wodzie...
Ale po co? przecież skoro masz tauryne to dextroza jest juz nie potrzebna,
możesz zyskac tylko nie potrzebnego tłuszczu...

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
dextroza byla gratis do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48199
a może najpierw spojrzałeś w profil??
mi sie wydaje że dekstro i tauryna nie będą sobie przeszkadzać, to tylko transportery...
oczywiście wszyscy jak i Koniu151 wiedzą że chodziło mi o xpand energized...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
Tak, oczywiscie, przecież koniu151 wszystko wie najlepiej i nie próbuj z nim dyskutować

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb i cm3 1250

Następny temat

pompki

WHEY premium