SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deski, rozbicia tkd

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Każdy rozbił parę razy deski i tyle. 2 dni były przygotowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Coz to moze sie wezme za pompki na piesciach, do grudnia jest jescze troche czasu

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Ja bez utwardzania bólu nie czuję (i możecie sobie mówić że kozacze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
rozbijanie desek, utwardzanie pięści - szałowo.
po co wam to w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Może lepiej zadać pytanie po co sztuki walki??

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
MackoTKD, a noga w jaki twardy przedmiot uderzasz?I jak? Loot-mi po to zeby rozbic deska i zdac egzamin

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Rozbijanie desek - do egzaminów
Utwardzanie- Maćko się utwardza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
A zresztą przygotowanie rąk i stup w sztukach walki to dla mnie podstawowa sprawa.Co mam cały czas się krzywic z bulu przy uderzeniach?

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
chyba się nie dogadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Maćko to twoje zdanie.. ja mam inne. (co do utwardzania)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo Wałbrzych?

Następny temat

Pierwsza ksiązką kyokushin w Polsce

WHEY premium