SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deski, rozbicia tkd

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Ciekawe że zdajesz na zielony pas i nie jesteś pewien jakie TKD trenujesz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Czyli trenujesz Taekwon-do PUT.A dzisiaj PUT to bardziej skupia sie w organizacji TI(Taekown-do International) niz z GTF

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Nie no GTF. I jestem dziewczyna. Heh a w zyciu niczego nie mozna byc pewnym ;p

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
ooo przepraszam .. myślałam że jesteś płci męskiej płeć piękna nie za często się wypowiada ( nielicząc searme )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
,,Najprawdopodobniej GTF" trenujesz i nie wiesz co ?? jakie TKD trenujesz? nie wiesz? albo się domyślasz.

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
a blondynka hehehe

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Chinal.. ty to masz wypowiedzi nie czytasz co piszą poprzednicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
Dzisiaj PUT jest bardzo luźno powiązane z GTF lub prawie wogulę

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Niezależnie od jej koloru włosów to nie było miłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Nie jestem blondynka. Chinal milo by bylo gdybys odpowiedzial na moje pytanie

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo Wałbrzych?

Następny temat

Pierwsza ksiązką kyokushin w Polsce

WHEY premium