SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deski, rozbicia tkd

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
http://www.tkndopole.terramail.pl/

PS. musisz ja otworzyć IE bo jak próbowałam Firefox'em to nie działa. Potem wejdź w STOPNIE naduś kolorek paska jaki Cie interesuje i włala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 460 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3733
No trzeba przyznać że temat nieźle sie rozwinoł

Nie pas czyni mistrzem, lecz własne umiejętności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
renegat 44 mam takie pytanie do ciebie.. Gdzie w tych wymaganiach masz napisane że się rozbija na zielony pas (6kup)? Kolego tak się składa że zdawałem na zielony pas już w mojej "karierze" i rozbić uwież mi że w ITFie na 6kup nie ma!! Zaczynają się od 4 Kup. Więc to ja ciebie proszę przestań pisać głupoty.. A jeśli widzisz "test siły " w wymaganiach to nie interpretuj tego po swojemu tylko dowiedz się co to na prawdę znaczy i później pisz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1751
Ja myślę że bonku ma racje .. w wymaganiach egzaminacyjnych (ITF) też pisze że dopiero na 4 kup się deski rozbija.

Na pierwszej stronie tematu padła ode mnie taka odpowiedz..Maćko powiedział mi że się mylę bo on rozbijał deski (ITF) na zielony pas. I jak również już napisałam ciekawe czy trenerzy stosują się do wymagań egzaminacyjnych.



Zmieniony przez - TkdQueeN w dniu 2007-11-19 15:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Może będę nudny ale powtarzam deski w ITF rozbija się na 4 kup:

ROZBICIA – test skuteczności technik
* twimyo nopi apcha busigi - 1 deska wysokość wyciągniętej pięści
* twimyo nomo yop chagi - 1 deska mężczyźni nad 3 osobami
kobiety nad 2 osobami lądowanie w pozycji z równowagą
* gunnun so ap joomuk jirugi (mężczyźni)
* niunja so sonkal yop taerigi (kobiety) - 1 deska
* apcha bushigi - 2 deski
* yopcha jirugi - 2 deski
- egzaminator wybiera 4 rozbicia (dwa z technik specjalnych i dwa z testów siły – w tym jedno rozbicie ręką)

I to nie mówię że prawdopodobnie tylko mogę wam poręczyć!! Na przyszłość jak ktoś nie wie lub nie jest pewien proszę ni pisać farmazonów.. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
tak sie składa ,że ja tez zdawałem już w swojej karjeże na zielony (i nie tylko) więc wiem co mówię.Zgodze sie ,że w wymaganiach egzaminacyjnych jest ujęte iż deski rozbija sie dopiero od niebieskiego pasa ,ale w wielu sekcjach praktykuje sie rozbijanie desek już od zielonej belki (co potwierdzają zresztą wcześniejsze wypowiedzi) bo traktują poważnie swoich adeptów (a jak ktoś usiebie prowadzi egzamin ściśle według regulaminu to........ no cóż-jaki pan taki kram),tak zresztą było też za Koreańczyków a wymagania interpretuje sam egzaminator więc może wprowadzić łamanie na swoim egzaminie.

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-11-19 21:15:01

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
renegat44 nie wiem co ty za taekwon-do trenujesz jeśli ITF ten z siedzibą polskiego związku w Lublinie (bo pewnie jeszcze jakieś inne dziwne ITFy są) to w nim nie rozbija się desek na zielony pas! Powiedz mi z kim miałeś egzamin na ten 6 kup? Jeśli już trafił się jakiś dziwny egzaminator to złamał przepisy!! Nie powiem ci zadzwoń sobie do PZTKD to szkoda im zajmować linie na takie głupie pytania. Gdzie trenujesz jeszcze napisz?

I przestań wyskakiwać z durnym tekstem na poziomie dyskusji akademickiej ze mówi się jest napisane bo nie o tym tu rozmawiamy!
A po za tym piszesz "karieże" a próbujesz być mądrzejszy niż jesteś.

Jeszcze raz ci mówię nie masz racji i przyjmij to do siebie.

Zmieniony przez - bonku5 w dniu 2007-11-19 21:24:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
A umiesz czytać?To przeczytaj sobie wyraźnie drugie zdanie z mojego tekstu!chyba ,że masz problem ze zrozumieniem tekstu (ale wtedy to pretensje do szkoły a nie do mnie)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
"Jeśli już trafił się jakiś dziwny egzaminator to złamał przepisy!!" takie zdanie masz kilka linijek wyżej więc kolego jak byś nie widział już się do tego ustosunkowałem :)

Weź zimny prysznic! i zapraszam do lektury o TKD..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Dzięki ale wole praktykę od teorii ( a tak nawiasem ,jak Policjant złapie ci na przekroczeniu szybkości i nie wystawi ci mandatu to będziesz zdania iż zrobił dobrze czy będziesz sie domagał mandatu zgodnie z regulaminem?)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo Wałbrzych?

Następny temat

Pierwsza ksiązką kyokushin w Polsce

WHEY premium