SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja dla mezczyzn - pytanko do kobiet

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Hehehe
Marcel - bedzie gorzej jak zrobimy jeszcze kilka cykli , wtedy to chyba tylko laserowe usuwanie

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
...pod pachami tak, na klacie nie musze, ogolone nogi u faceta - no comment ...no i jeszcze skrocone miedzy nogami, zeby niuni nie wchodzily do nosa i buzi

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
szatekk - nie pocicie sie bardziej przez wlosy tylko ten pot sie na nich utrzymuje
moj chlopak nie ma wloskow na klacie i milo sie tak dotyka taka klate owlosiona jakos mnie odpycha... a wlosy pod pachami dla czystej estetyki moznaby golic a nogi.. to nie bardzo heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
wiadomo estetyka,higiena to podstawa.Pachy,klata jak najbardziej, nogi+ręce zależy pozdro----->

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Czy znacie jakieś sposoby ,żeby skrócić wlosy na nogach. Nie mowie o całkowitej depilacji ponieważ jakoś mnie to odrzuca. Ale bez przesady nie chce mieć takiego futra ,że spokojnie mógłbym zrobić sobie dredy na nogach... Coś poradzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 297 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5037
futro na nozkach jest kozackie ; d 18 lat juz niedlugo bd mial ucze sie i chodze do szkoly ale jako jedyny z klasy gole pachy i miejsca intymne ; d przez co jestem wysmiewany przez chlopakow ;d ale dziewczynom sie podoba ;d wiec zalezy w sumie co wolisz mezczyzne czy kobiete ; d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
ja moge robic dredy na nogach i to jest kozackie. Facet to musi byc facet,jeszcze na rękach sobie skróć no bez przesady. Ale dupsko jajka i pachy to jak najbardziej.Klaty nie musze na szczescie bo mi nie rosna :D (nie martwcie sie mam 20 lat... poprostu taka genetyka)

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 621
Mam takie pytanko. Czy jak bede sobie wlosy na klacie przystrzygal nie golil, nie depilowal po prostu skracal. Czy beda one robily sie silniejsze, dluzsze albo gestsze??

"...im wiecej potu na treningu, tym mniej krwi na ringu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z sercem

Następny temat

Ćwiczenia na kręgosłup

WHEY premium