SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delikatna dieta na masę.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Nieeeeee, chodzi mi o smak a nie o brzuch haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Też bym nie psuł sobie smaku potraw, jak nie oliwia to może orzechy włoskie :D ?

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Haha :D, migdaly i ziemne mam :CC, wloskie w sumie, mozna sprobowac kupic, ale moze za tydzien czy cos ^ ^, wrzucilbys jakies poprawki w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ziemne za zdrowe nie są, choć przyznam że w smaku cudowne

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko oliwa a włoskie to troche co innego, ale i to i to trzeba jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tlenek po przeczytaniu twojego posta ''chodzi mi o smak'' to ja już się tutaj nie wypowiadam. Ty na pewno masz 16 lat? Bo się zachowujesz na 12. Nie obrażaj się ale jak chcesz osiągnąć swój cel, to powinieneś nie zwracać uwagi na smak. Na swoim przykładzie, powiem że przez kilka lat jem to samo i nawet nie myślę o smaku tego, tylko o tym że mi to pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Destron
Tlenek po przeczytaniu twojego posta ''chodzi mi o smak'' to ja już się tutaj nie wypowiadam. Ty na pewno masz 16 lat? Bo się zachowujesz na 12. Nie obrażaj się ale jak chcesz osiągnąć swój cel, to powinieneś nie zwracać uwagi na smak. Na swoim przykładzie, powiem że przez kilka lat jem to samo i nawet nie myślę o smaku tego, tylko o tym że mi to pomaga.

To się nie wypowiadaj, nic nie wnosisz.

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Destron, ale to jest moje hobby i kocham to robić, ale nie zamierzam rzygać za jakąś oliwę, jest milion innych tłuszczy i myślę, że jak często na tym smażę to przeżyje. Nie wiem czemu tyle ludzi zwraca na takie coś uwagę : nie robisz jednej rzeczy, nie odniesiesz sukcesu .. Poświecenie to jedno, ale powiedz, czy jadłbyś dosłownie g**** do końca życia, jeżeliby to zaważało nad sukcesem albo porażką? Nie sądzę. PS : Koniec kłótni, może ktoś jeszcze odpowie :P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Zwiększ stary kalorie 2700kcal to bliżej Ci do redukcji niż na mase ;D

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
haha :D, nie chce sie zalac :CC, zobaczymy w niedziele, powiem Ci czy przytylem, czy nie ok? Wazylem w pon. 67 :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny + suplementy

Następny temat

Potreningowe rozciąganie- jakieś serie/powtórzenia? Jak to ma wyglądać?

WHEY premium