SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delikatna dieta na masę.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
ja powiem Ci dlugo, ale delikatnie :D zawsze bylem aktywny i spalalem wszystko co zrobilem, duzo szalalem na dworze, malutko jadlem, ale od 1 gimbazy zaczalem cwiczyc juz tak normalniej, az w 2 zaczalem jesc duzo bialka a od 3 to juz wszystko ustalilem, w sensie cwiczenia, a w te wakacje doszla laweczka :D, a Ty? (teraz 1 liceum, a Ty :D?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Ze mną sprawa wygląda inaczej, ja też tak jak Ty zawsze byłem aktywny fizyczny i tak dalej ale w szóstej klasie miałem problem z kośćmi, martwica czegoś tam w kolanie, że nie mogłem fizycznie nic robić. W rok przytyłem 25 kg, ważyłem 85kg przy 171cm(mimo że to ogromna waga przy takim wzroscie to nie wyglądałem aż tak źle). Z początkiem drugiej klasy te g**** mi przeszło i zacząłem być aktywniejszy, czasem z kumplami w nogę, czasem "dżoging" i tak dalej. Schudłem do normalnej wagi, pod koniec wakacji miałem 77 kg. Waga się trzymała przez lipiec, na początku sierpnia poznałem liczenie kalorii z siłownią i schudłem 7 kg :D A i też jestem 1 liceum, mat inf jeśli to ma znaczenie xd

Zmieniony przez - wisnia1892 w dniu 2013-10-22 17:41:41

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tlenek jesteś szalony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Dobra koniec gadania, bo tu temat o diecie jest i może ktoś przyjdzie pomóc jeszcze :P.

Zmieniony przez - Tlenek w dniu 2013-10-22 17:47:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
planujesz nawet nieźle, koledzy dali pare dobrych rad

a) rano daj płatki owsiane, jajka 4-6sztuk albo twaróg 200-250g, do tego jakiś owoc możesz dać i rodzynki czy migdały
b) nie możesz pomijać szkoły, wiem jak jest bo sam chodziłem, kup sobie chleb pełnoziarnisty albo bułki pełnoziarniste, wrzuć do nich albo pierś z kurczaka albo ze 100g schabu(kotlet) albo jajko + do smaku pomidorek, ogórek itp
c)hamburger z bm jest dobry ale raz na jakiś czas jak jest smak, napewno nie codzień, wrzuć zamiast tego np wątróbke drobiową która jest bardzo tania lub pierś z kurczaka + do tego jakiś tluszczyk; oliwa z oliwek, olej lninany, nasiona i orzechy
d) potreningowy posiłek bardzo ważny, daj porcje węglowodanów jak ryż czy ziemnkaki czy kasze + BIAŁKO jak wyżej
e) na noc możesz sobie wrzucić twaróg albo serek wiejski + porcje tłuszczu jak gorzka czekolada 80-90% ze 20-30g albo oliwy/nasiona, jak głodny jesteś to porcja węgli

ogólnie gramatura białka 200g t 60-100g, ww 300g jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tlenek uwierz że na 2700 kcal nie zbudujesz masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spokojnie, on jest początkujący, na 3200-500 budują elegancko, sam na 3000 jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2360
Haha dzieki : D, ale boje sie z deka dolac oliwy np do serka wiejskiego czy cos : /, smaze na tym czesto, wiec moze styknie :D? twarogu zbytnio nie jem, ale moge wersje taka wrzucic, raz na jakis czas moze : 3 + sprobuje na tych 2700 i zobacze po tygodniu ile bedzie czy cos w tym stylu ech : D, cos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty pewnie myślisz że po tej oliwie urośnie ci brzuch ale jesteś w błędzie, bo oliwa to zdrowe tłuszcze. A smażenie zmień na parowanie, gotowanie, bo zdrowsze a z resztą jak wolisz ale polecam got lub par.

ps: juz bardziej brzuch ci urosnie od smazonego niz od tej surowej oliwy.

Zmieniony przez - Destron w dniu 2013-10-22 18:49:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Destron
Ty pewnie myślisz że po tej oliwie urośnie ci brzuch ale jesteś w błędzie, bo oliwa to zdrowe tłuszcze. A smażenie zmień na parowanie, gotowanie, bo zdrowsze a z resztą jak wolisz ale polecam got lub par.

ps: juz bardziej brzuch ci urosnie od smazonego niz od tej surowej oliwy.

Zmieniony przez - Destron w dniu 2013-10-22 18:49:38

Od oliwy urośnie mu taki sam brzuch jak od oleju, będziesz po prostu zdrowszy(tłuszcze przecież musisz i tak czymś wypełniać ;D )

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny + suplementy

Następny temat

Potreningowe rozciąganie- jakieś serie/powtórzenia? Jak to ma wyglądać?

WHEY premium