SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dedicated Nutrition Unstoppable- nowa przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 19089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
brał ktoś jeszcze bo jestem ciekawy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Ja dodam że druga porcja która miałem zdecydowanie gorzej weszła by nie powiedzieć ze słabo w kwestii pobudzenia i pompy dodatkowo to paskudne uczucie nóg z waty. Zbyt nierówny supel i te efekty dziwnych odczuć go dla mnie dysklasyfikuja bo fakt ma potencjał by wyrwać z kapci ale to nie wystarczy bo druga porcja już zdecydowanie słabiej (tylko 2h przerwy od posiłku) u konkurencji też plecaja najlepiej brać naczczo a nie zawsze jest to możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
U mnie pierwsza porcja bez szału, ale posiłek przed był bez węgli. Drugą porcję jak jadłem to zupełnie inny produkt, wytrzymałość i energia mocno na plus. Dodam, że jestem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
to i ja się wypowiem, choć nie brałem. jednak na siłce ostatnio weszło 3 typków, jeden z nich zachowywał się poniżej krytyki, darł ryja, nosiło go jak sk***ysyny, krzyczał, wymachiwał rękami - no po prostu tak ludzie normalni się nie zachowują. nie wytrzymałem i podchodzę do typa i go pytam co brał, że go tak nosi :D a on na to, że właśnie zarzucił podwójną porcję dedicated unstoppable i go nosi jak cholera. więc na sobie nie testowałem, ale jak zobaczyłem inną osobę na tym to aż mi ślinka ciekła, sam bym pojadł tego.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Wiek 13 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10717
biorę od 2 tygodni i wymiata... biorę pół godziny przed treningiem 1 porcje na czczo i powiem szczerze na treningu to aż mnie nosi , nie mogę ustać w miejscu, wyniki siłowe także na plus... pewnie po czasie organizm się przyzwyczai i trzeba będzie brać podwójna dawkę ale póki co jestem bardzo zadowolony...co do smaku znośny da się wypić... ogólnie polecam xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262
Trudno jest znaleźć dobrą przedtreningówkę, która jest w stanie zastąpić 1,3, ale to cudo świetnie się sprawdza. Poprawia wyraźnie siłę, koncentrację i wytrzymałość, jeśli natomiast chodzi o pompę to da się odczuć, ale bez szaleństwa. Po jednej miarce nie ma żadnych zjazdów, otumanienia, czy też skoków ciśnienia lub bólów migrenowych, które często występują szczególnie po syfach z synefryną. Skład jest świetnie zbalansowany, osobiście uważam ten produkt za najlepszą przedtreningówkę dostępna obecnie na rynku. Minusem może być cena, która wszędzie twardo się trzyma i nikt spuścić ze 130 nie chce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Też mi się podoba dlatego zrobiłem małe zapasy Co do ceny idzie taniej kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160535 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234798
kot juz zwachal stuff

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Może coś podjada, bo wiecznie nakręcony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Znajac moje szczescie, do wyplaty zdąrzą to zbanować :). Ja zrobilem retest na 4 porcjach, i jak najbardziej na plus, a + 100mg kofy i jest tryb immortal . Kupie całą puche pewnie o ile starczy kaski,\
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na redukcje + ćwiczenia

Następny temat

Reduktor Tłuszczu dla początkującego

WHEY premium