SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca na stawy i wahania stezen dlugich estrów.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja nandrolonu nie stosowalem juz kilka lat wiec zaryzykuje moze bedzie ok. do unigena nie mam dojscia wiec postawie na balcana. po ile tygodniach bede mogl stwierdzic czy wbijam nandrolon? 3-4 tyg?

stosowal ktos ten flexit drink? pomoglo to komus? moze animal flex dalby rade?

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2012-02-26 01:08:16

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Siemanko Mocny Co tam sie z tym barkiem dokladnie podziało? Nie opuszczaj sztangi pozniej lini uszu tak jak to niektorzy pseudo znafcy z sfd radza a najlepiej przerzuc sie na hantle i niech ktos je podaje i zabiera za kazdym razem

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Za małolata ciezary szly max i raz yeblo ze 2 tyg reka niewładna powrot mocny bo masa i sila az za szybko idize a jak to na bombie sie zapomnialem i szalalem na silowni za bardzo i stara kontuzja sie odezwala. Dzieki za rade bo zawsze dawalem na maxa rece do dolu

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mocny, ja bym tej dd nie traktowal jako leku na kontuzje, a jak juz ktos napisał traktuj to bardziej jako srodek przeciwbolowy, w normalnych warunkach podleczyłbys sie dd, ale jezeli stosujesz dd i dalej dzwigasz to raczej nikłe szanse abys wyszedł z kontuzji przy stosowaniu dd.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 438 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3782
Stosowalem Flexit - a raczej probowalem - wypilem moze z 5 razy to i za kazdym razem mialem rewolucje w zoladku wiec zaprzestalem.
Stary dobry Flex Animala zawsze dawal rade! Zawsze jak tylko czuje stary odrazu pucha laduje na polce i po tygodniu czasu jest o niebo lepiej!

I'm a champion!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też jak piłem ten Flexit to flaki mi ryło.Teraz zakończyłem brać właśnie Animal Flex i powiem że to najlepszy suplement na stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10211
Jeśli boli tylko przy wyciskaniu na barki, to zrób jak PrzeGibon pisze. Wstępne zmęczenie unoszeniem hantli.
No a ten Flex rzeczywiście dobry jest, stosuję raz na rok. Też mam zrypane barki, tzn. kość wyskakuje z panewki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
to kupie tego flexa jutro. dam 2 saszety dziennie przez pierwszy tydzien. po tym flexit drinik nic mi sie z brzuchem nie dzieje tylko ze ból nic nie ustepuje

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 127112
mocny do flexa dorzuc cissus,
takie polaczenie dziala na mnie elegancko
jezeli chodzi o tego typu problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

megavol + epi pytania POMÓŻCIE =)

Następny temat

bardzo ważne

WHEY premium