SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca durabolin + Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Witam
Proszę o rozpisanie cyklu na tym stuffie

10 szotów deczki mam no i co do winka to jeszcez nizakupione, ale nie wiem czy 10 szotow z Zambonu coś da, moze lepiej Winstrol w tabsach?

Jesli juz wzialbym tabsy, czy jest jakas roznica miedzy Stanazolol'em a Stanabolem? Czy jak w przypadku metki ten sam skladnik czynny -> to samo dzialanie.

Prosze o powazne potraktowanie tematu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Deca-Durabolin 50mg/ml
Winstrol Depot 50mg/ml

Te środki są pewne, jeśli są legit

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Dzięki, sog poszedl.
Jakies oslonki proponujesz?

No raczej legit
Dokladnie bedzie taki stuff:

Winstrol Depot 50 mg/ml Zambon, Hiszpania 1 ml amp
Deca durabolin 100 mg/ml Organon Holandia 2 ml amp

Stezenie tej deki to 100 mg/ml, czy ja tu czegos nie kumam?

Zmieniony przez - Jotun w dniu 2005-10-10 20:45:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
możesz dołożyć troszke propionata np. 50mg co 3 dni , w tym czasie co winstrol aby się nie pożegnać z pindolem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Osłonki standartowe, witaminy, minerały, Omega-3, Koenzym Q10.

Miałem na myśli Decę 50mg a 1ml. Wiem, że jesteś szczęśliwym posiadaczem 2ml Deci łącznie 200mg w ampie. Więc zacznij od 1ml i dojdź do 2ml. Podejrzewam, że w 200mg deklarowanych będzie 120-140mg o ile wogóle będzie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
No a zapodać tego propa na deca-dicka tak jak proponuje MASSpower?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
2 Propy w tygodniu dobrze robią. Jak chcesz. Możesz dołączyć na ostatnie 4 tygodnie ale nie sądzę aby pojawiły sie problemy.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
Dzięki Uriel!
Ostatnia watpliwosc - z rozpiski wynika, ze chyba bede musial uzyc troche wiecej strzalow niz mialem w planie, no nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak dla mnie mało deki 200 mg tydz poza tym dłuzej deka długo się rozkręca vinko 50 mg co 2 dzień ja bym jeszcze walnoł do tego prolong 300 mg/tydz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Dla 80kg osobnika przy 185cm wzrostu 200mg Deci? 58cm w udzie... to niezle musialby zap*****lać zeby to przyswoic...

Chyba jak kon pociagowy...

Nie wierze, ze jest zadeklarowane 200mg Dekanianu w produktach Normy i Organonu 2ml... dla mnie to zawsze była loteria. Jedyna pewna Deca to 50mg a 1ml. Napewno od tej rowniez moga pojawic sie czasami odstepstwa.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na drugi cykl? prosze o rade

Następny temat

Winstrol + Silabolin lub Prop???????????

WHEY premium