SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol + Deca-durabolin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84
Witam wszystkich!
mam kilka pytan odnosnie pierwszego cyklu... jesli ktos czytal moja ankiete zapewne widzi ze nie jestem pokaznych rozmiarow i moim zalozeniem nie jest zrobienie 120kg wagi, 45cm w bicepsie itd. interesuje mnie wyglad taki jak maja modele reklamujacy np meska bielizne czyli lekko podkreslone cycki, wyrzezbione miesnie ciala i oczywiscie piekny brzuch. mniej wiecej w polowie marca zamierzam wziac 20strzalow winstrolu (2 x axio labs 10ml flakon) 50mg/ml co drugi dzien oraz 5 strzalow deca-durabolinu co poniedzialek. wychodzi niecale 6tygodni. moje pytanie brzmia:
- czy wystarczy samo bialko ostrwii, oslonki na watrobe i zestaw witamin np z oferty olimpu?
- slyszalem od znajomej osoby ze do deci trzeba brac testosteron ze wzgledu na duze blokowanie i czy to jest prawda bo nie chce brac testosteronu?
- wyczytalem ze po strzalach wina odblok bierze sie w przeciagu 48h z kolei po dece po 3tygodniach bo wczesniej jest nie skuteczny. czy mam brac odrazu po winie i potem po 3tyg czy wystarcza po dece oraz czym sie odblokowywac? clomidem, nolvadoxem czy moze preparatem ktory jest w zastrzykach, nie pamietam nazwy? ktory steryd blokuje przysadke mozgowa a ktory jadra. jest to moj pierwszy wpis na tym forum wiec jesli popelnilem gdzies blad prosze mnie poprawic. chcialbym otrzymac odpowiedzi poparte praktyka :) pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
2 kg w 2 miesiące to rzeczywiście sukces. Po mono sraka, po stacku coś nie tak więc pewnie myślisz że sterydy to cukierki które można przegryzać kiedy się chce i nic złego się nie stanie.

Ułóż dietę, rozplanuj sensowny trening, to nie jest sport w którym w pare miechów z przecinka robi się facet

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
".. interesuje mnie wyglad taki jak maja modele reklamujacy np meska bielizne czyli lekko podkreslone cycki, wyrzezbione miesnie ciala i oczywiscie piekny brzuch.."



skoro zalezy ci na czyms takim to odpusc sobie. Bez SAA osiagniesz cos takiego

Odwiedz dzial Odzywianie i Trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9294
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w j/w

ale znając życie i tak bedziesz uparty więc

dece odpuść , każdy steryd blokuje to i to , po winku wystarczy ci sam clomid

co do bycia nowym na forum jeżeli ktoś ci pomaga (jak ja ) to klikasz w prawy dolny róg wypowiedzi

edit: ale jeszcze sobie poczytaj może bo w zasadzie uzyskasz krate na brzuchu dzięki diecie a nie koksowi

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-02-24 18:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
zajrzałem w Twój profil,Twoje założenie wydaję się w tym wypadku trochę nie na miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84
flex, co masz na mysli piszac ze moje zalozenie jest nie na miejscu?
MICOOOLAI, to nie jest wynik ciekawosci albo bycia upartym... uparty owszem jestem, dlatego czesto osiagam zamierzony cel. o ile dobrze mi wiadomo, winstrol daje sile. mnie tej sily potrzeba zebym mogl jeszcze intensywniej cwiczyc, robic jeszcze wiecej powtorzen i na coraz wiekszym ciezarze. slyszalem rowniez ze wino ma duze wlasciwosci regenerujace miesnie (chyba jest to prawda?) czyli bylby to kolejny plus na jego korzysc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a także strasznie obciąża stawy, wiec jak bedziesz brał solo i dokładał na maxa obciążenia to powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
WIOSNA IDZIE

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Bez testa deki nie pociągniesz i nie jest zbyt dobra na pierwszy cykl. Jeździsz na snowboardzie/desce, więc wino nie będzie na miejscu, bo znacznie osłabia stawy, a w przypadku uprawiania tych sportów możesz jedynie liczyć na kontuzje. Poza tym sam winstrol daje słabe efekty, powinieneś go również łączyć, przykładowo również z testem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"uparty owszem jestem, dlatego czesto osiagam zamierzony cel."

to zayebiście

"o ile dobrze mi wiadomo, winstrol daje sile. mnie tej sily potrzeba zebym mogl jeszcze intensywniej cwiczyc, robic jeszcze wiecej powtorzen i na coraz wiekszym ciezarze. slyszalem rowniez ze wino ma duze wlasciwosci regenerujace miesnie (chyba jest to prawda?) czyli bylby to kolejny plus na jego korzysc."

mi mówili że każdy koks daje siłe i regenerację
a na twoim miejscu bym raczej zaczął patrzeć na minusy specyfików patrz sokuł
generalnie aby uzyskać to co chcesz czyli estetyczny fitness musisz się wziąć za dietę i przybić np propa tak bym to widział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Skąd niechęć do testosteronu? Uważasz, że co? Będziesz mieć problemy z fajką po cyklu? Agresja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren hexa .

Następny temat

Omnadren 250 + Trenadrol Cykl

WHEY premium