SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debilizm na forum - jak przeciwdzialac?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
Od jakiegos czasu zauwazylem znaczacy spadek poziomu tego forum, a szczegolnie dzialu odzywianie. Pomimo widniejacych postow podwieszonych ostrzegajacych, ze przed zadaniem pytania nalezy je przeczytac wiekszosc nowych forumowiczow ostentacyjnie je olewa. Mam wrazenie, ze jakies 50% postow to idiotyczne pytania o ulozenie diety, poprawe diety ktora opiera sie na kielbasie i nesquiku, czy tez totalnie porazajace pytania "odżywkowych kulturystyków", którzy najczęściej stawiają pytanie typu "jakie odżywki na większą masę", "jakie suple i odżywki na początek? jaki gainerek?". reszta to rownie idiotyczne pytania o poszczegolne produkty spozywcze, ze smacznymi platkami, czekoladowym maslem i wszelkimi fast foodami na czele.

Jest to po czesci spowodowane wzrostem dostepnosci internetu, popularnoscia tematu jakim jest silownia jak i niewatpliwym sukcesem samego sfd. Ale nie o tym ma byc tu mowa.

Moja propozycja jest taka, by kazdego kto nie dostosuje sie do regulaminu forum, czyli przed zadaniem pytania nie przeczyta postow podwieszonych (lub przeczyta i nie zrozumie - niestety, sfd to nie jest centrum wsparcia dla uposledzonych) bezlitosnie banowac. Rozumiem, ze to strata potencjalnych nowych forumowiczow, ale ostatecznie o wiele wiecej ich stracimy gdy sfd zamieni sie w jeden wielki smietnik.

dieta tez trening - musi bolec.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Stosując się do propozycji Autora postu nalezałoby zacząć od zbanowania właśnie jego...i co by zrobił? założył nowe konto...
nie ten dział kolego. przeczytaj regulamin albo sam sie zbanuj

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Użytkowników czytających forum jest kilkadziesiąt tysięcy.
Piszących jest tylko kilka.
Sam najczęściej na gg dostaje odp. 'lepiej nie', 'od razu mnie zleją', 'wstydze się' gdy proponuję im zadawać dane pytania na forum również.
Jeżeli dojdzie do banowania co chwile kogoś forum będzie puste, nowi użytkownicy oraz czytający będą 'bali' się zadawać pytań.
Moim zdaniem na forum i tak leci zbyt dużo banów, ale nic się nie odzywam bo to nie moja sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
temat raczej do administracji się nadaje

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Moim zdaniem to My-bardziej doświadczeni użytkownicy, jak i osoby trenujące kulturystykę czy inny sport siłowy powinni naprowadzać jednak tych nowych.

Będą dalej głupie tematy, i dalej będziemy odsyłać ich do postów podwieszonych.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
I myślisz, że ten post coś pomoże?

Oczywiście po części się zgadzam, że zbyt mało własnej inicjatywy niektórzy użytkownicy wkładają, a mają ogromne w stosunku do tego potrzeby, ale nie przesadzajmy z tymi niechlebnymi określeniami użytkowników...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5229
Forum a także ludzie zaglądający na forum szukają odpowiedzi na pytania które je nurtują. Dla Ciebie może co niektóre pytania są głupie gdyż znasz na nie odpowiedz. Lepiej zadac wg Ciebie "głupie" pytanie niz trwac w błędzie. A Ci co są bardziej obyci z tym forum powinni dawac wskazówki jak poruszac sie po forum.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
Pytanie uznaje za idiotyczne gdy odpowiedz na nie juz padla na tym forum. Korzystanie z wyszukiwarki nie jest az tak trudne, prawda?

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tacy są ludzie.
Jeżeli widzisz "denny" temat to nie odpowiadaj i zostaw go innym.
Lepiej jest zostawić temat pusty niz pisać wyszukiwarka/posty podwieszone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 567
może pomogłaby mała zmiana:
'Wybrane posty dotyczące Odżywiania'
na coś bardziej przyciągającego uwagę np. 'tutaj znajdziesz odpowiedzi na większość twoich pytań dot. odżywiania'

albo tutaj:
'ZANIM ZADASZ PYTANIE PRZECZYTAJ TEN REGULAMIN DZIAŁU!'

podejrzewam, że większość widzi słowo 'regulamin' i myśli: 'pewnie piszą tam o nieobrażaniu się itp. nie będę tego czytał bo to już wiem. poza tym regulaminy sa zawsze nudne'

Zmieniony przez - iwin w dniu 2008-01-28 14:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5229
Zluo: no to uświadom innym że jest ta wyszukiwarka i po kłopocie.A jeśli któres pytania źle wpływaja na twój stan emocjonalny to tak jak kolega napisał wyzej,nie czytaj i nie odpowiadaj.


Bądz zdrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
Chodzi o to, ze przez te setki topicow forum sie zasmieca. Jest tu duzo naprawde wartosciowych artykulow, informacji, opinii roznych ludzi, ktore gina w tym natloku bredni.

Tak naprawde los tego forum mi zwisa i powiewa, to tylko taka mala sugestia. Nie rozumiem dlaczego ktos moglby sie ze mna nie zgadzac, jakos nie wyobrazam sobie zeby ktos lubil czytac codziennie teksty typu "ULURZCIE MI DJETE PROSZE", "JAKIE ODRZYWKI NA MASE". takie tematy powinny ladowac w koszu. nie chodzi mi o pytania typu "sprawdzcie moja diete i czy dobrze obliczylem proporcje kwasow tluszczowych", czy "czy wrzucic wegle/tluszcze do posilku X", a nawet "czy mleko na redukcji jest OK?". chodzi mi o tematy wybitnie i ewidentnie idiotyczne, a takich tu powstaje dziennie setki.

Zmieniony przez - zluo w dniu 2008-01-28 14:19:54

dieta tez trening - musi bolec.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żółtka z jajek - co dają?

Następny temat

Typ budowy - oceńcie

WHEY premium