SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie Nitrobolon 1100 g+ Creatine + Dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Nitro + Kreatyna+ Dextroza, jak to dawkować? Wszytsko jest w proszku. Czy wszystko razem mieszać w jednym bidonie? czy jakoś rozdzielić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
DT
5g mono z rana, przed treningiem porcja nitro po treningu dextrozę ok 50g
DNT
5g mono z rana

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
A jak brać w nie treningowe? Bo Nitro powinno sie brać przed obiadem, a kreatyne z dextro przed snem? to lepiej jest przed snem czy przed obiadem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
bierz tak jak Ci napisał anubis84
DT oznacza dzień treningowy
DNT - dzień nie treningowy.

w nie treningowe nie bierz nitro, nie sugeruj się tym co jest napisane na opakowaniu

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
No wiem co to znaczy DNT, ale poprostu sie chciałem upewnić. I to nie osłabi w żaden sposób efektów jeśli odpuszcze sobie w NT nitro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
powiem wam jak tłumaczyła mi typiarka w sklepie (wyglądało że się zna :p )
tłumaczyła mi dni treningowe : 6,5 kreatyny + 8,5 nitro + 20 dextrozy i wiadomo w 250ml do bidonu, rozmieszać i zdrówko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Daj soga annubisowi i tak stosuj jak napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nitro ze względu na dodatki pompujące szkoda brać w nie treningowe bo po co Ci np pompa z rana, a na treningu jak stosujesz lepsze ukrwienie mięśni itp.
A jak z wiekiem ile lat jaki staż na siłowni, dieta w miarę jest?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
Juz 2 lata, ale wiekszość na sucho, pare miesięcy temu brałem nitrobolon caps I a wczesniej magnum. A dieta to nie bardzo. Staram się jakoś rozsądnie jeść ale nie zawsze wychodzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36
a no i mam 18 ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
widzisz...
tutaj same proszki nie pomoga, zwlaszcza gdy bedziesz jadl je na oko...

jak chcesz wykorzystac suplementy w wiecej niz 30-40% musisz zadbac o to bys jadl tak jak sie nalezy, nie mowie tutaj o dokladnosci co do grama, ale takiej co do 10g juz by sie przydalo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SHOTTGUN MHF-1

Następny temat

Pytanko : Co po cyklu?

WHEY premium