SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie Bulk+kreatyna+bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Siemanko, mam takie pytanie o jakich porach dnia i w jakich porcjach stosować ww. suplementy(ile gram)? Jak stosować je w dzień treningowy, a jak w nietreningowy.

Bulk- mhp up your mass
kreatyna- x-treme creatine
bcaa- K**

Czytałem już, że w dni treningowe bcaa i kreatyne rano na czczo tak? A bulka między posiłkami po poludniu, czy rano też jakąś porcyjkę wypić? Słyszałem też, że bcaa można popijać podczas treningu i nie wiem już sam jak dokładnie to stosować żeby miało to ręce i nogi.

Dodam, że nie mam jakiejś ściśle dopiętej diety, staram się jeść pełnowartościowe posiłki-nie liczę kalorii.
Trening zazwyczaj robię w okolicach 10 rano, cztery razy w tygodniu.

Aaaa i bym zapomniał, najlepiej pić to z wodą i nie mieszać niczego ze sobą(każda odżywka=oddzielny shake?)

Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263225
Kreatyna DNT 5g rano, DT 5g rano 5 g po treningu lub 5g przed i 5 g po treningu

BCAA - przed treningiem lub popijane w trakcie, 1g cztystego bcaa na 10 kg masy ciała, w DNT nie stosuj

Bulk - według braków w diecie, ale skoro jej nie masz i uprzesz sie żeby stosować do daj tylko po treningu


co do mieszania to można... może być z wodą lub z czym chcesz, można nawet wsypać do buzi i zapić.

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-05-17 22:49:29
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
nie liczysz kcal to bez sensu brac odzywki, te bierzesz kiedy wiesz ze brakuje bialka/wegli/kcal,
i trezba to uzupelnic,
krete przed i po treningu mozesz dac, w dni wolne mozesz dac o jakiej porze chcesz,
bcaa daj tylko okolotreningowo, przed/na treningu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
Dziękie koledzy!

Dobra widzę, że bez ostrej diety się nie obędzie, jak już sobie wszystko wylicze to ile tego bulka brac? 80-100g?

Zmieniony przez - wojtas1153 w dniu 2015-05-18 09:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
Dawka będzie zależna od tego ile będzie brakowało białka , węgli,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
W jakiej ilości wody rozrabiać kreatyne, bcaa i bulka? Czy kreatyne i bcaa po treningu moge pic w jednym shake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263225
Rozrabiaj w takiej ilości jak Ci pasuje.
Możesz, ale bcaa lepiej dać przed/w trakcie treningu

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w suplach

Następny temat

Stosowanie kreatyny monohydrat

WHEY premium