SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawka Winstrolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1777
Mam takie pytanie czy jest sens zwiekszyc dawke winstrolu w tabsach powyżej 40mg dziennie, jade wlasnie cykl prop blue dragon 100mg co 2 dzien i winko pmp 4 tabsy po 10mg dziennie ale ze mam wieksza ilosc tego winka to zastanawiam sie czy jest sens zwiekszyc dawke czy zostawic to co mi zostanie do nastepnego cyklu..z góry dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Dobrze się nayebać

Z tą wysokobiałkową, to przypadkiem nie coś z dukana?
Bo i takie perełki bywały

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Równie dobrze mógłbys zapytac:czy jezeli mam 1,5 litra Nałęczowianki i wypiłem już litr,to czy jest sens pic dalej czy zakrecic butelke i zostawić na 'suche czasy' z tym,ze w dziale np. dietetyka...

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1777
Pytam sie po prostu z tego wzgledu ze nie wiem czy wieksza dawka powyzej 40mg bedzie jeszcze lepiej dzialala czy to juz wtedy marnotrawienie towaru i zadna wieksza dawka nie da juz wiekszych efektow, nie wiem tego wiec sie pytam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
po prostu spróbuj 50mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Zapewne tak,będzie działać jako katalizator pewnych reakcji anabolicznych. Co do pytania,musisz na nie odpowiedzieć sobie sam,czy to co uzyskałeś na tę chwile Cię satysfakcjonuje,ot i wszystko.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efektywna dawka wina oralnego moim zdaniem zaczyna sie od 50mg ale nie chce nikogo namawiać na zło dawki brane przez zawodników nie których by was zaskoczyły np wino oral 100mg ed u mnie przy 50mg czuć było fajnie juz wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hehehe, barano slusznie prawi:) Ale Barano, to jest forum gdzie 30-40mg niektorych przeraza i rowna sie wymianie watroby - lacznie z tzw. specjalistami:) Wino w dawkach rzedu 50-100mg przed zawodami to nawet nie jest duza dawka. Nie wspominajac juz nawet o tym, ze jest zazwyczaj stackowana z innymi oralami;)

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2012-11-02 01:26:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1777
No zwiekszylem dawke, zobacze jak bedzie...dzieki za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
daj znać czy coś poczułeś
tylko nie wciskaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3648
kup sobie czosnek w kapsach na cisnienie wiecej troche tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg w tym samym czasie co clomid??

Następny temat

meta z genameda

WHEY premium