SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-Zine nie do zniesienia bóle głowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7389
Ciekawe jak bedzie ze spadkami. Ja skonczylem cykl na d-zine tydzien temu, i spadlo 2 kg i 1 cm z lapy, sila moze minimalnie. Tyle ze ja lecialem 6 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
no 6 tygodni to już jest nie mało na tym środku ale jak będzie dobry odblok po cyklu i dobre suple to myślę że utrzyma się ten cały balast :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Leciałem 4 tyg (2tyg 30mg, 2 tyg 45mg), przejście na 45mg tez nie bylo odrazu odczuwalne, w 3 tyg było juz dobrze i tak do końca, Lasix proponuje poleciec takim systemem jak masz zamiar ciagnąć D-Zine 4 tyg. Narazie pierwszy dzień na PCT, jeszcze jest ok, środek usuwa się z organizmu po 72h wiec jutro moze mnie dopaść , ale zaopatrzyłem się w razie czego na zbicie muła na PCT

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7389
Na odblok bralem listek cloma, do tego stack z geranamina i mono, a spadki i tak niestety byly. A jak u Ciebie z libido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Na PCT mam cloma, meso, creatine xplode, t-bol, PCT assist, ZMA, i jeszcze pare prozdrowotnych specyfików, a właśnie libido cały czas świetne, nie czułem i nie czuje żadnego bloka, jakieś lęki, paranoje, brak namiotu z rana, nic z tych rzeczy , gdyby nie back pumps, i mega pompa na terningu to nie wiedział bym że biore jakies PH

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7389
No wlasnie, u mnie identycznie. Flakow tez nie czulem. Jedynie back pumpsy. Nastepnym razem sprobuje moze zrobic zejscie na epi albo eq-plexie.
Zdawaj relacje co i jak na odbloku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
MEFISO masz dobry towar na pct. więc będzie ok. :) ja też jestem spokojny bo trochę nakupiłem supli ; co do dawkowania d-zine to na pewno zacznę od 30mg a później zastanawiam się czy nie dać 3 tyg po 45mg ? pisałem ostatnio z kolesiem ze stanów i zaczął od 30mg, 2 tydzień po 45mg i dalej 3 tygodnie po 50mg i ale ta dawka go przerosła bo nie mógł ogarnąć pompy na treningach a flaków faktycznie nie czuł :) ale siła i masa dosłownie rosła w oczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Wczoraj wieczorem wrzuciłem ostatniego capsa Zine i dzisiaj po południu back pumps ustały całkowicie ,libido świetne zadnych problemów, pompa tez juz nie ta ale meso nadrabia, biore razem z shotami AAKG z Olimpu i daje rade, ale faktycznie Lasix przy 45mg naprawde pompa taka że stawy i przyczepy nie dają rady , bał bym sie próbowac 50mg , dzisiaj polece na wieczór 50mg cloma i 3 caps PCT Assist, zszamam listek cloma i dorzuce T-Bola, będe zdawał relacje jak forma na PCT i czy będą jakieś większe spadki, pozdro

Never agressive, never depressive, always progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7389
Jak tam idzie na odbloku? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7242
Libido trochę spadło, siła została, i zaczynam czuc dziwnie nerki, cos pod back pumps ale ból bardziej ukierunkowany typowo na nerki, pumpsy czułem na całym dolnym odcinku pleców, lece do końca tyg clom 50mg ed, i od poniedziałku wrzucam T-Bola z Assistem, ale jak na razie nie jest źle

Never agressive, never depressive, always progressive

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile białka na cyklu

Następny temat

X-Tren

WHEY premium