SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-by-Men's Physique-Rafał Zabawa

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Doris nie w tym roku teraz skromnie Mistrzostwa Polski Juniorow i jak się uda Mistrzostwa Świata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Dziś jaj to w poniedziałek poleciał trening klatki:
-wyciskanie linkami na bramie na leżąco
-sztanga skos góra
-Hammer skos dów
-rozpietki linkami na bramie
-wyciskanie sztangi do brody
-unoszenie talerza

Wszystko poleciało w 3 seriach po 10-15 powtorzeń

Posiłki jak narazie bez zmian ale chodzi za mną od rana jakiś cheat meal na wieczór tym bardziej ze lody z lidla czekają w gotowości )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rafal7MP
Doris nie w tym roku teraz skromnie Mistrzostwa Polski Juniorow i jak się uda Mistrzostwa Świata :)


Data mnie zmyliła
MPJ we Wrocławiu w tym roku

Fotki już są, kiedy w takim razie możemy się spodziewać jakiegoś krótkiego filmiku z treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Musze ugadac się z forumowiczami z mojej siłowni i może razem coś skrecimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rafal7MP
Musze ugadac się z forumowiczami z mojej siłowni i może razem coś skrecimy



Myślę, że będą wniebowzięci jak im to zaproponujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Po wekendzie w Sopocie czas wrocic do pracy i robienia formy dzis oficjalnie pierwszy dzien redukcji. Zawody w Sopocie na wysokim poziomie mega dużo zawodników i jak zwykle pozytywna atmosfera. Plus zaliczony Trening PowerPit z moja przyjaciólka Karoliną:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Skoro rozpocząłeś redukcję to rozumiem, że możemy teraz liczyć na systematyczne prowadzenie dziennika ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Dokladnie tak Doris :) a tobie jak sie podobało w Sopocie był jakis Cheat??:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rafal7MP
Dokladnie tak Doris :) a tobie jak sie podobało w Sopocie był jakis Cheat??:P


Dla mnie taki wyjazd na zawody to nic innego jak czas spędzony na pracy. Czit był i to nie jeden bo przez cały wyjazd musieliśmy się stołować poza hotelem ( prócz śniadań). Także po nich późnym popołudniem pizza albo burger a na kolację prawdziwy nadmorski gofer/ lód.
Na szczęście jesteśmy już we Wrocławiu i możemy zjeść długo wyczekiwanego kurczaka z ryżem

Same zawody w miarę ciekawe bo sporo się działo (dzięki dużej licznie zawodników) aczkolwiek do najprzyjemniejszych jak dla mnie przynajmniej one nie należały.

Ps. Selfi z colą się w końcu udały? Widziałam, że się trochę z nimi męczyliście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Witam, bede sledzić Zarzuc czasem jakims filmikiem z treningu Powodzenia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Magda

Następny temat

" Ja lubię ciasteczka. Ty ciasteczek nie lubisz, wiec jak możemy się przyjaźnić?"

WHEY premium