SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-by-Men's Physique-Rafał Zabawa

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Co dziś w planie ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Dziś i jutro wolne i wypad do Warszawy a w piątek będę niszczył plecy A ty jaki zestaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rafal7MP
Dziś i jutro wolne i wypad do Warszawy a w piątek będę niszczył plecy A ty jaki zestaw?


Bardzo skromnie - barki/ triceps. Robiłam trening na nowej siłowni, która miała być eksta ALE ja tam tylko taki zestaw wzięłam pod uwagę. Znaleźć dobrą siłownię to nie lada wyczyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
haha Doris zrobie zrobie:D
ale kolega Rafal niech za to filmiki jakies wrzuci!

a z silownia wiecie co... tyle ich niby jest teraz ale naprawde ciezko znalezc tą "idealna". jak sprzet jest fajny to np szatnia czy prysznic kapa. i na odwrot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
U mnie na siłce jest spoko sprzet fajny szatnie tez hehe tylko jedyne czego brakuje to wyciagu na plecy WTF:P
Dwa dni byłem w Warszawie bez treningu wiec jutro trzeba juz konkretnie poleciec w planie plecy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
W jakim celu podróż do Warszawy jeżeli to nie tajemnica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Nagranie filmikow dla pewnej firmy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rafal7MP
Nagranie filmikow dla pewnej firmy:)


Właśnie, Ty z jakąś firmą współpracujesz na stałe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Z firmą produkująca SOMATODROL.
I od czasu do czasu testuje produkty Nutrytec. Ale bez zobowiązań ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 83 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 570
Dzis poleciły sobie plecy z brzuchem i 30 min cardi ktore zaczynam juz robic kazdego dnia...

Plecy:
-podciaganie szerokim chwytem 4 serie max
-sciaganie drazka szerokim podchwytem 3x15
-wiosło hantlem 3x10 ciezkie serie
-sciaganie na hammer szeroki chwyt 3x15
-wiosło hantlami w lezeniu na lawce 3x15

Brzuch 3 cwiczenia po 3 serie do wyczerpania

Dietka:

1.100 gr płatkow, 40gr izolatu, 1 owoc, 20gr masła orzechowego
2.3.4.5 150gr kury, 50gr kuskusa, warzywa
6. 2 jajka i 300gr bialek jaj

PO treningu 50 gr Vitarade i 50gr Hydrolizatu

jutro w planach ramiona i moze uda sie nagrac jakis filmik:D

Do zawodow okolo 10 tygodni POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Magda

Następny temat

" Ja lubię ciasteczka. Ty ciasteczek nie lubisz, wiec jak możemy się przyjaźnić?"

WHEY premium