SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bellafiore wzmacnia organizm

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
u mnie w delikatesach i w warzywniaku mniewaja. Mysle ze jak w jakims warzywniaku zapytasz to sprowadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 381 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9688
To jak będę następnym razem na placu czy w warzywniaku to zapytam. Aczkolwiek nie są skorzy do ściągania, bo już kiedyś próbowałam coś tak załatwić. W rowie też nie widziałam, posadzę sobie na przyszły rok, chyba najłatwiej

Z wczoraj nie będzie wypiski z ilewazy, bo chcąc zjeść to co miałam przygotowane wyszła mi dieta półpłynna, która nijak nie pasuje do produktów dostępnych w portalu.

DZIEŃ 5


Ś: zupa paprykowa
II: zupa krem z pieczonej dyni z grzankami
O: pieczone ziemniaki z jajecznicą
P: kasza jaglana z kokosem i łyżeczką miodu
K: zupa paprykowa z makaronem

Kolacja była o godzinie 22:30...
To ten dzień kiedy wracam do domu o 22.

Ruchu niestety nie było.

Myślicie, że 2 dni siłka + 1 dzień jakieś zajęcia fitness ogólnorozwojowe+taniec brzucha to byłoby już przekombinowanie?



Zmieniony przez - bellafiore w dniu 2015-11-06 09:31:25

Szukam swojej optymalnej formy! :)
http://www.sfd.pl/DT__Bellafiore_na_tropie_-t1172955.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w tej wczorajeszj misce to bialka cos malo wyszlo

fitness traktujesz jako cardio, moze byc, tylko sobie dobrze rozloz w czasie, zebys nie miala np 2 silowych pod rzad, zwlascza jesli to bedzie FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 381 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9688
Na pewno niewiele, bo tyle co w jajecznicy i w zupie paprykowej (chyba indyk tam pływał).

Właśnie chciałam tak zrobić, żeby zawsze była przerwa między siłowymi (FBW), a zajęcia fitnessu jako pracę nad wydolnością i kondycją, bo to u mnie leży chyba jeszcze bardziej niż siła.

Pochwalę się moim małym sukcesem, ja uwielbiam smażone ziemniaki...i wczoraj miałam taką wielką ochotę, żeby je zrobić, ale w końcu upiekłam w piekarniku

DZIEŃ 6 (nie włożyłam do ilewazy...)

Ś: zupa z pieczonej dyni
II: kiełbasa z cebulką
O: pieczone ziemniaki
P: 2 mandarynki, jabłko
K: omlet z 2 jajek z mlekiem sojowym

Szału nie ma, muszę zapewniać sobie lepsze zaopatrzenie lodówki, bo jak jest deficyt warzyw i mięsa to jest biednie.

Z ruchu sprzątanie..

Szukam swojej optymalnej formy! :)
http://www.sfd.pl/DT__Bellafiore_na_tropie_-t1172955.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Pieczone ziemniaki jak dla mnie smakują lepiej od smażonych. Ale na oko wygląda że białka mało.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 381 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9688
Masz rację Night, mało. Mam z tym widoczny problem. Dzisiaj się poprawiłam :)
Lubię je równie bardzo, przypuszczam, że w smażonych to tłuszcz mnie bardziej niż ziemniaki przyciąga.
Znowu nie wrzuciłam do ilewazy...

Suple: Mg + B6, Omega 3

Ś: kasza jaglana z bananem i kokosem
II: 2 mandarynki, latte na sojowym
O: pieczone ziemniaki z piersią z kurczaka (ok. 150g) zapiekanką w sosie pomidorowym z czosnkiem
P: kakao z ksylitolem na mleku sojowym (odchorowałam...)
K: Pierś z kurczaka (ok. 150g) zapiekana w sosie pomidorowym z czosnkiem z kaszą gryczaną

Ruchu brak


Zmieniony przez - bellafiore w dniu 2015-11-07 22:28:28

Szukam swojej optymalnej formy! :)
http://www.sfd.pl/DT__Bellafiore_na_tropie_-t1172955.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mleko sojowe bym sobie darowala, jak juz musisz jakiegos uzywac to lepiej kokosowe ewentualnie migdalowe czy ryzowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 381 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9688
Okej, to przy następnych większych zakupach nakupię ryżowego albo migdałowego. Sojowe wynika z lenistwa, bo mam go w najbliższym sklepie.

A dzisiaj na wadze: 71,0kg
Czyli przez tydzień -0,4kg
Bez zwiększenia ruchu, ale ze spadkiem wody. Także trzeba zacząć się pilnować...i liczyć.
Nie wiem czy jutro pójdę na siłkę, bo miałabym taką możliwość o 13, a o 16 jadę na taniec brzucha... ale już w środę na pewno .

Szukam swojej optymalnej formy! :)
http://www.sfd.pl/DT__Bellafiore_na_tropie_-t1172955.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 381 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9688
Od razu mówię, że nie byłam grzeczna. Robiłam wczoraj ciastka półkruche z jabłkami i pigwą i niestety się nie oparłam (sądzę, że zjadłam w sumie wczoraj i dzisiaj do 10 gwiazdek -małe takie).

Dzisiaj był szalony dzień i znowu nie wrzuciłam do ilewazy. Ale będę w raportach pisać mniej więcej ile czego wpadło. Co do drugiego śniadania miała być kanapka, ale... nie miałam co na nią położyć.

DZIEŃ 9

suple: omega 3, Wapń + D

Ś: omlet z 3 jajek
II: jabłko, kromka chleba bg
P: 1 ciastko
O: miska zupy ogórkowej z ryżem na rosole, pieczone frytki z 3 ziemniaków i duszony kawałek cielęciny (ok. 120g)
P: 3 ciastka
K: sałatka z sosem czosnkowym na oleju lnianym (ok. 2 łyżki), piersią z kurczaka i grzankami

Z ruchu: 1h 10min tańca brzucha

Szukam swojej optymalnej formy! :)
http://www.sfd.pl/DT__Bellafiore_na_tropie_-t1172955.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 381 Wiek 6 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9688
DZIEŃ 10

Suple: mg+b6, omega 3, wapń +D, probiotyk

Ś: placuszki bananowe (2 jaja, 1 banan, 2 łyżki mąki)
II: jabłko
O: pieczone ziemniaki (4 sztuki takie średnie)
OK: makaron kukurydziany (0,5 szklanki) z sosem pomidorowym z piersią kurczaka i warzywami

Hmm...mało tego wyszło... środek dnia beznadziejny, bo wróciłam do domu, zrobiłam ziemniaki, nie zdążyłam mięsa i poszłam spać. Wiatr mnie wykończył.

Ruch: na razie nic, ale planuję się porozciągać

Jutro siłka

Szukam swojej optymalnej formy! :)
http://www.sfd.pl/DT__Bellafiore_na_tropie_-t1172955.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chudy grubas

Następny temat

Dieta redukcyjna zbilansowana Kobieta po ciąży

WHEY premium