SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO MICHAIL plan dla panny na masę,pliz

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Wszystko jednak zależy od indywidualnej budowy.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Możesz zamienić i dać tak

1.wyciskanie skos hantle
2.rozpiętki płasko
3.buterfly

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok.jeszcze tylko mi powiedz czy jest róznica wyciskanie hantle - sztanga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Poczytaj Atlas

Z hantlami masz większy zakres ruchu.
No i suma używanych obciążeń jest mniejsza.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1.byłam na badaniu krwi i okazało sie że moje bóle kolan to wynik obecności we krwi odczynu lateksowego czyli zwykły REUMATYZM czy to JEST JAKIEŚ PRZECIWWSKAZANIE w ćwiczeniach siłowych?

2.jaka DIETA odpowiednia przy treningu na gęstość? ze względu na zimę bardzo by mi pasowało zwiększenie ilości węgli złożonych,ponieważ cierpię na depresję (podobno w.złożone poprawiają samopoczucie przez stymulację wydzielanie serotoniny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1.byłam na badaniu krwi i okazało sie że moje bóle kolan to wynik obecności we krwi odczynu lateksowego czyli zwykły REUMATYZM czy to JEST JAKIEŚ PRZECIWWSKAZANIE w ćwiczeniach siłowych?


Z tego co mi wiadomo, to umiejętnie dawkowane ćwiczenia poprawiają stan przy reumatyzmie.

2.jaka DIETA odpowiednia przy treningu na gęstość? ze względu na zimę bardzo by mi pasowało zwiększenie ilości węgli złożonych,ponieważ cierpię na depresję (podobno w.złożone poprawiają samopoczucie przez stymulację wydzielanie serotoniny)


Zwiększenie, ale w stosunku do czego?
_______________________________

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a,no tak,nie napisałam,bylam na redukcyjnej ostatnie 3 miesiące.
niestety kalkulator żywieniowy nie działa,ale to było coś takiego:
(ŚREDNIO mam zapisane, że wychodziło B 120g W 250g T 58g - ważę 52kg,mam 16% tk.tł.,168cm wzrostu)

śniadanie: płatki owsiane zalewm wrzątkiem na 5 min.potem dodaję łyzkę otrębów pszennych,zarodki pszenne,łyżkę musli i jakieś owoce,np.maliny.

drugie śniadanie: dwie kromki czarnego pieczywa z masłem migdałowym,trochę dżemu,2plastry chudego białego sera,kawa

obiad: kawałek chudego mięsa,jakaś surówka,w dni treningowe ryba,zwykle kawał łososia,węglowodany złożone np.kromka czarnego chleba,ryż

podwieczorek: soczewica,albo fasolka,albo kanapka z chudą szynką lub z chudym serem białym,albo tuńczyk,albo wędzona chuda ryba np.flądra, pomidor,ogórek,sałata z oliwką z oliwek


kolacja: omlet z białek ubitych na sztywną pianę,do tego dodaję otręby zamiast mąki,na wierzch owoce o bardzo niskim indeksie glikemicznym, albo wasa z trzema plastrami chudej szynki, albo z rybką,pomidor,ogórek,sałata z oliwką z oliwek

przed samym snem: 2 łyżki odżywki białkowej zmiksowanej z 1/2 szklanki mleka + 1/2 szkl. wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Redukcja z 5 g węgli i ponad 1g tłuszczy?????

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt bez sensu,znalazłam te dane na jakiejs kartce,możliwe że to na początku samym było zapisane,bo w mojej diecie węgli było b.mało: trochę warzyw,owoce tyko rano,1/2 kromki chleba dziennie,no i reszta z soczewicy,bobu,przetworów mlecznych itp.
w każdym razie po tej diecie zeminiła mi się sylwetka radykalnie,mam 16% tkanki tłuszczowej a wcześniej,patrząc na zdjęcia,oceniam na ok.25%,a w kilogramach to tylko 4 kilo różnicy w ciągu 3 miesięcy,wiec imho dieta dobrze redukująca,choć może nie zasługuje na miano redukcyjnej z racji tych węgli:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zapraszam na priv.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan dla dziewczyny ?

Następny temat

zerknijcie

WHEY premium