SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO Dr.Szukały-kawa+kreatyna,czy mozna?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Ja też używam kretyny wraz z kawą i widzę efekty.Próbowałem wcześniej bez kawy a efekty w przyroście siły były podobne.

Power comes from God.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z kawką na siłe spoko, tylko trzeba pić więcej wody i wszystko si

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, powiem to kolejny raz: zatrzymanie wody przez kreatynę jest ubocznym efektem jej działania! Kreatyna działa, sensu stricte, anabolicznie. Jeżeli, w jakimś artykule, spotkacie się z wypowiedzią, że kreatyna zwiększa masę mięśniową, gdyż zatrzymuje w mięśniach wodę, to wiedzcie, że to napisał i******!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sławku nie o to mi chodzi. Mówię tak dlatego , bo jak piłem małą ilość wody podczas cyklu kreatynowego, a piłem dużo kawy, to miałem czasami drgawki mięśni. Jak się później dowiedziałem jest to dość powszechna sprawa, gdy z kreatyną pije się duże ilości kawy , jednocześnie dostarczając stosunkowo małą ilość wody.
Poza tym gdzieś przeczyałem, że podczas cyklu kreatynowego trzeba stale pić dużo wody,ponieważ kreatyna powoduje zwiększone "zasysanie" wody z osocza krwi do tkanki mięśniowej. Efektem tego jest podniesienie temperatury krwi, a co za tym idzie również temperatury ciała, co może być szkodliwe w skutkach.
NIe wiem czy to prawda, jednakże tym uzasadniam picie dużej ilości wody.

Darkman X

Zmieniony przez - D-M-X w dniu 2003-01-07 09:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
NIE NO NORMALNE ZE wiecej wody sie pije przy kreatynie!!!
qrde od tego forum to juz mio sie wszystko myli!!!!
ale mamy specow i ich trzeba sie sluchac

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
DMX, ja, w tej wypowiedzi, nie piłem do Ciebie, tylko do Clarity, który powtórzył starą śpiewkę hi-techa, że kofeina jest diuretykiem i zmniejsza aktywnosć kreatyny, bo zmniejsza, powodowane kreatyną nawodnienie.


S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Panie Sławku ja tylko podałem pod dyskusje ogólnie panujaca opinie na forum -> właśnie po to by wątpliwości zostały rozwiane... tyle... dziekuje za odpowiedz... skorzystalem na niej.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Sławku a co z ogólnym twierdzeniem (nie Hi Teca) że

Kreatyna bardzo nawadni akomórki mięśniowe
Komórka mięśniowa bardziej nawodniona dostaje po części dzieki temu bodziec do anabolizmu

Niektorzy porównywali to zjawisko do sterydow (zatrzymywanie wody i anabolizm)


TO NIE JEST MOJA TEORIA wziałem ja z jakiejs gazety.

Wiadomo ze koxy dzialaja na innej zasadzie ale cze sam fakt nawodnienia jak mowisz bedacego dzialaniem ubocznym kreatyny nie jest de fakto jej zbawiennym dzialaniem na komorki miesniowe ????

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB ,główny garkotłuk działu Odżywianie ,wielki elektronik działu Muzyka, film i książka

"Basketball,golf,football they take one ball ...No Holds Barred takes two "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak często moge łykac przed treningiem aspiryne wraz z mocna czarna kawa?
Chcę dodać , ze staram sie pozbyc zbednego tłuszczyku...

Dorota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Clarity, Ty jesteś dociekiwy facet, i bardzo dobrze...! Twoim prawem jest mieć wątpliwości i, w związku z tym, żądać wyjaśnień. Pytaj śmiało - nawet o kłopotliwe sprawy, a jeżeli, nawet, w mojej odpowiedzi wyczujesz nutkę irytacji, to wcale się tym nie przejmuj...!
Kain, masz rację, generalnie stosowanie anabolików, czy to kreatyny, czy sterydów, prowadzi do zatrzymywania wody, co jest jednym z efektów i działania. Chodzi mi tylko o to, że, tak, jak kawa nie zmniejsza skuteczności sterydów anabolicznych, tak również, nie zmniejsza skuteczności kreatyny!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak urosnąć?

Następny temat

SUPER CENY HMB I KREATYNY/PROMOCJA/

WHEY premium