SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOBRY filmik z cwaniakami jak leja kolesia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Stare.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Bylo po***ane to jest

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiecie gdzie to bylo ? w moim miescie -e ****a. s****iele.. ten co go kopal to taki murzyn poebany, moj kumpel go zna, ale mowie ze koles po***any jakis-- teraz siedzi

to bylo na ulivy piotrkowskiej w lodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
acha akurat jeden z tych ziomkow - tzn tych dałnów co bili, jest b.dobry w boskowaniu..
][aktualnie siedzą wszyscy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Faku - i tak powinno być!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
no i dobrze, bo to trzeba byc konkretnie ******lnietym zeby bic za nic
ale pewnie niedlugo wyjda, ale moze chociaz niektorych z nich tam w wiezieniu w dupe pojada :DD

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
pewnie codziennie schylają się po mydło pedały ***ane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Facku w 5 osob to kazdy jest dobry w boksowaniu

a filmik podobno byl dluzszy, rzecz dziala sie rpzed dysko i niby jakis glupi powod byl, ale nei pamietam dokladnie, bo post byl na insomnii kiedys o tym

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
za to go dojevchali ze powiedzial do ich panny "akuku/..." no tak to jest ze zawsze powod mozna znalesc...mam takiego koleszke na silce co ostro koks szamie..i czasami tez lapie takie akcje ..ale jego gadka jest taka..podchodzi do kolesia i mowi"podobam ci sie..?"i nie wazne co koleszka powie bo obydwie odpowiedzia sa proste ze zle to go leje..no coz zawsze byli i beda na tym swiecie ludzi epo***ani..sorka na poczatku napsialem ze to niedaleko rotundy to 2 filmik mam spod rotundy pomylka.ten zeczywiscie z lodzi.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ja kiedys slyszalem ze to w Elblagu ale moze sie przeslyszalem

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pajace z siłki!!!

Następny temat

STERYDY

WHEY premium