SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DO OCENY, please

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
Witam. Bardzo proszę o skorygowanie wszystkich błędów jeśli takowe będą w mojej diecie na mase.

6:00 pobudka
- odżywka białkowa (ciężko mam po przebudzeniu coś przegryźć)

9:30
- ryż parboiled, twaróg chudy, banan

12:00
- chleb razowy + pasta (jajka,filet,cebula,majonez,przyprawy)

15:00
- ryż parboiled wymieszany z papryką,ogórkiem małosolnym,fasolą czerwoną, kukurydzą i filetem z kurczaka

18:00 przedtreningowy
- płatki owsiane z mlekiem, 3 jajka i trochę warzyw + BCAA

19:00 trening

20:00 bezpośrednio po treningu carbo i jakieś białko??? + BCAA

20:30 potreningowy
- ryż parboiled wymieszany z papryką,ogórkiem małosolnym,fasolą czerwoną, kukurydzą i filetem z kurczaka

22:30
- serek wiejski

Filet bede wymieniac z rybą...dorsz,morszczuk itp oraz tuńczykiem. Mam do dyspozycji jeszcze gainera. Da rade go gdzieś wcisnąć? Może czasem zamiast tego chleba z pastą?

Z góry dzięki za odp i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
jest to możliwe, wynika że jesteś ektomorfikiem to bedziesz musiał dużo żarcia w siebie wrzucac i waga wkońcu pójdzie w górę

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
podaj obliczenia BTW

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
6:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
6:00
B 24
Kcal 121

9:30
B 25, T 1, W 100
Kcal 563

12:00
B 39, T 15, W 58
Kcal 733

15:00
B 23, T 2, W 90
Kcal 644

18:00
B 20, T 15. W 62
Kcal 726

20:30
B 23, T 2, W 90
Kcal 644

22:30
B 20
Kcal 130

B 174 T 35 W 400
Kcal 3561

tylko nie wliczałem białka np z ryżu, płatków itp bo takowe wychodzi
w kalkulatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
wliczasz całe białko i roślinnne i zwierzęce, wiec podaj całe BTW bo to istotne

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
B 214 T 35 W 400 tak by wychodziło ogólnie... Tracę sie juz w tym wszystkim, gdzie przeczytam to mam dostarczac tylko wartościowe białko, tu z kolei mam tez wliczać białko z płatków, ryżu itp... WTF? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
zawsze wlicza sie całe biąłko, najbardziej wartośiowe owczem zwierzęce, ale roslinne tez odgrywa swoją role

jak na 60kg wagi to:
B 214 zdecydowanie za dużo, daj łącznie zwierzęcego i roslinnego między 150 a 180g
T 35 za mało minimum 60g
W 400 zmniejsz do 250

6:00 pobudka
- odżywka białkowa (ciężko mam po przebudzeniu coś przegryźć)

odzywaka białkowa tu nie wystarczy musisz dac pełnowartośiowy i to najbardziej kaloryczny posiłek w ciągu dnia

powoli zacznij wprwadzać normalne jedzenie az bedziesz mógł zjeść cały posiłek, bo śniadanie jest bardzo wazne

9:30
- ryż parboiled, twaróg chudy, banan
twaróg zastap miesem/rybami
warzywa do tego i zdrowe tłuszcze

12:00
- chleb razowy + pasta (jajka,filet,cebula,majonez,przyprawy)
majonez do wywalenia
zdrowe tłuszcze daj i warzywa

15:00
- ryż parboiled wymieszany z papryką,ogórkiem małosolnym,fasolą czerwoną, kukurydzą i filetem z kurczaka
zdrowe tłuszcze

18:00 przedtreningowy
- płatki owsiane z mlekiem, 3 jajka i trochę warzyw + BCAA
zamieniłbym to na ryż/makaron/ziemniaki/kasze + miecho
BCAA z 20 min przed trenem lub najlepiej popijac podczas trenu

19:00 trening

20:00 bezpośrednio po treningu carbo i jakieś białko??? + BCAA
jak dajesz białko to odpuść bcaa- daj to bcaa podczas trenu

20:30 potreningowy
- ryż parboiled wymieszany z papryką,ogórkiem małosolnym,fasolą czerwoną, kukurydzą i filetem z kurczaka

22:30
- serek wiejski
zdrowe tłuszcze + warzywa

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
zdrowe tłuszcze to masz na myśli ze wszędzie mam lać oliwe? czy jeszcze cos innego proponujesz? jesli łyknę sobie oliwe do serka wiejskiego to nie będzie mnie czyścić? :) a co do warzyw... maja byc praktycznie przy każdym posiłku ale ile mam ich jeść? Do jednego posiłku wystarczy np 1 marchewka i pół papryki czerwonej czy mówimy o jakichs dużo większych ilościach przy jednym posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
piszesz tez ze za zdecydowanie za duzo białka mam... w takim razie mam jeść po pół kawałka fileta, ryby, serka żeby zmniejszyc te białko? Czy może wyrzucic któryś posiłek i wydłuzyć czas między posiłkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
po pierwsze edytuj posty

zdrowe tłuszcze to oliwa, orzechy włoskie laskowe, olej lniany dajesz dam gdzie ci pasuje aby speniać swoje BTW
warzywa tak do kazdego posiłku po minimum 200g
co do białka to albo zmniejsz porcje albo wywal coś aby BTW było ok bo biąłka jest za dużo

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
ok dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

dieta na przyrost masy- prozba o ocene/poprawki

WHEY premium