SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA DLA DWOJGA -POMOC OCENA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Jedzcie gotowaną marchewkę. Nie słuchajcie candywoman. Poza tym j/w. Dieta do poprawy.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 608
kolejny ,,mądry,, gotowana marchewka podnosi poziom cukru we krwi, po prostu utrudnia spalanie i odchudzanie, także nie słuchajcie tego wyżej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Żeby ewentualnie taki efekt rzeczywiście nastąpił (wzrost cukru) trzeba by zjeść jakiś 0,5-1kg rozgotowanej(nie ugotowanej ale rozgotowanej) marchewki na raz , myślę że niewielu osobom to grozi..Tym bardziej że to się tyczy zjedzenia SAMEJ rozgotowanej marchewki, już po połączeniu w posiłku z innymi potrawami (dajmy za przykład +ryż+kurczak+oliwa) - cały wyliczony IG jest już zupełnie inny i jako wskaźnik niewiele znaczy bo jest nieprecyzyjny (liczy się łączny posiłek nie każdy składnik z osobna-a tu nie sposób obliczyć realną wartość indeksu dla każdego dania wieloskładnikowego)- właśnie z tego powodu indeks glikemiczny nie jest już tak poważnie traktowany jak kiedyś



Zmieniony przez - Ignatus w dniu 2011-11-19 16:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 608
Nie wiem o co Wam chodzi , znaczy wiem, chcie się wymądrzyć, daje sobie spokój, chcecie na siłę pokazać, że się znacie. A nic na siłe :D Ale i tak mam racje, chodzi tu o ogólne pojęcie, że gotowana marchewka jest bardziej kaloryczniejsza niż surowa, to wsio, niezależnie ile by się jej zjadło czy 10 dag czy 10 kg.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
wlepiłem bana, bo uparta , a cytat był z publikacji instytutu żywności i żywienia.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-25 13:01:14

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
I słusznie, bo to ona na siłę chciała się wymądrzyć..
"Bardziej kaloryczniejsza" - tym to się już totalnie pogrążyła:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
szkoda ze wlepiles, bo mialem ochote jeszcze cos powiedziec chociaz nie ma co sie uzerac z tępotą

/pozdr
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
popisała się koleżanka.



., Siara (;D)
17:58:28
jestes pop******ony mówiac delikatnie :) nie masz argumentow wiec mnie banujesz hahahahah jasny huuuj !niech cie strzeli a takim jestem chemikiem jak ja krolowa sniezka
17:58:32
j**any h**u




koniu
17:59:30
ok.




., Siara (;D)
18:00:17
mądrala jakiś sobie stworzył i upjać się będzie swoją nonszalancką wiedzą

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Jeszcze słowo do naszej zbanowanej koleżanki:

Zgodnie z zasadą zachowania energii energia początkowa musi się równać energii końcowej + ewentualne jej straty.

Czyli jak surowa marchewka ma x kalorii, a woda (jak i zapewne materiał z którego jest zrobiony garnek oraz powietrze) ma 0 to fizycznie nie ma możliwości by ugotowana marchewka miała więcej niż x kalorii.

Pozdrawia uczeń I klasy mat-fiz-inf.

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2011-11-20 15:38:01

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dietą

Następny temat

Dieta znanego i nie(lubianego)

WHEY premium