SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIANABOL 15mg pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
Lasix ale pytanie dotyczy tego czy przez caly cykl przyjmowac stala dawke? poza tym nie bede chyba kruszyl tabletek na pol bo mam 1tabs=15mg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
cały czas stała dawka...może i 15 mg tej mety daje radę ale nie wiem bo nic z tego labu nie miałem, pytaj w temacie polskie realia o tą metę czy trybi jak trzeba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
Dzieki Lasix za podpowiedzi. Ten dianabol pochodzi z UK gdzie go nabylem. Mam nadzieje ze bedzie to wystarczajca dawka (1tabs/dziennie) na caly cykl i ile powinien trwac w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1515
jakiej firny tej dianabol? masz jakieś zdjęcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi mety na pierwszy cykl 15mg wystarczylo i bardzo fajnie to odczułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
w temacie o metanabolu masz wszystko elegancko napisane...długość dawkowania: 4-6 tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Jak chcesz konkretnego dla Ciebie dawkowania to wypełnij ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1515
to powinien być dobry towar, zacznij od dawki 15mg, jeśli w 3. tyg. nie będzie zadowalających efektów to zwiększ dawkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 273
tak rozumiem ale biorac 15mg dziennie w dawkach po 5mg (3 a day) utrzymujemy stezenie mety we krwi przez caly dzien na rownym poziomie a ja majac tabsy 15mg musze wziac od razu taka dawke raz dziennie. Czy to jakas roznica bedzie bo sie juz zakrecilem? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

Metanabol a antybiotyk ba tradzik.

WHEY premium