SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DHT a przerost prostaty i łysienie androgenne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Witam!

Mam pytanie.Wiadomo, że za przerost prostaty i łysienie androgenne odpowiada zbyt wysoki poziom DHT w organizmie.Czy jesli podniose naturalny poziom testosteronu to przelozy sie to automatycznie na zwiekszona produkcje DHT- jedno jest zwiazane bezposrednio z drugim?
Drugie pytanie- palma sabalowa obniza poziom DHT, a czy jest to zwiazane z jednoczesnym obnizeniem normalnego testosteronu?
Myslalem o suplementacji palma sabalowa. w celu obnizenia DHT(powstrzymania lysienia androgenowego i przerostu prostaty) ale boje sie ze to wplynie negatywnie na ogolny poziom testosteronu-moze przyjmowac palme sabalowa jednoczesnie z preparatami na witalnosc, ktore podnosza naturalny poziom tescia (np. vitalman calivity).Czy to wogole ma sens??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94491 Napisanych postów 364432 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669109
z tego co wiem to nie ma wpływu na poziom testo,ale nie jestem pewny na 100%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Moze ktos wie wiecej w tym temacie-czytalem,że w niektorych przypadkach po suplementacji preparatow na bazie palmy sabalowej, pewien wazny dla faceta miesien tracil troche na mocy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185
a ja wiem :) DHT ma wplyw na lysienie i przerost prostaty, jesli jestes lysy prawie pewne ze masz przerosnietą prostate. Moga Ci pomoc na lysienie leki na prostate ale nie musza. ja osobiscie bralem jakies tabsy, latalem do kibla co 5 min :P doslownie, ale nie ma wplywu na poped. a jesli chodzi o wlosy, hmm trudno powiedziec, wypadaly teraz przestaly sam nie wiem od czego bo juz tabsy odstawilem. mozesz spróbować. :)

Na sucho nawet trawa nie rośnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Na szczescie lysy jeszcze nie jestem,ale czolo coraz bardziej mi sie podnosi, a jednoczesnie mam delikatne problemy z siusianiem-tzn. czuje ze strumien nie ma juz takiej mocy i czesciej musze siusiac-jestem prawie pewny,ze to przez wysoki poziom DHT.
A brales cuberoot cos na bazie palmy sabalowej? mam nadzieje ze mi poped nie spadnie :)
Pzdr i dzieki za pomoc

Zmieniony przez - cyga84 w dniu 2009-09-10 15:52:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11685
prostamol jest na to chyba, btw jak sie wezmie prostamol itp... to jakie to ma skutki uboczne ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 969
Dolaczam sie do pytania przedmwcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawsze



Oto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: www.przeszczepianiewlosow.pl



Zapraszam na konsultacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
Chciałbym wrócić do tematu. Szukałem coś na temat związku łysienia i przerostu prostaty. Niestety znalazłem tylko to: http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Lysina-a-rak-prostaty,8443.html Chciałbym się dowiedzieć czy jest to prawda, tzn. jak jest u nas w praktyce z tym problemem i czy może są jakieś konkretne badania. Bo tak na oko to wydaje mi się, że tam piszą bzdury, bo mój dziadek też miał łysinę wcześnie a w wieku 70 lat raka prostaty i koniec. Ja mam 22 lata i już zaczynam mieć problem z łysieniem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pęknięta kostka czy to normalne?

Następny temat

proszę pomocy!!!! co zrobic z włosami......

WHEY premium