SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewlekłe zapalenie prostaty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 25
Pytanie do Panów chorujących na przewlekłe zapalenie prostaty , czy też macie problemy z dłuższym siedzeniem (1do 2h) po którym boli krocze. I czy podczas jazdy samochodem nie macie problemów z siedzeniem . Bo ja mam duże problemy z siedzeniem chociaż urolodzy którzy badali moją prostatę twierdzą że jest w porządku i nie powinna boleć .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2108 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
Bo takie dolegliwości mogą mieć miejsce z innych powodów jak choćby odc. lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 25
jestem już po operacji przepukliny L1-S5 właśnie w tym odcinku. Niestety dolegliwości pozostały .Cały czas byłem leczony z powodu przewlekłego zapalenia prostaty i potrzebuje opinii na ten temat od kogoś kto też zmaga się z takim problemem jak przewlekłe zapalenie prostaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2108 Napisanych postów 49893 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 492546
Kuligowski Krzysztof
jestem już po operacji przepukliny L1-S5 właśnie w tym odcinku. Niestety dolegliwości pozostały

tym bardziej jest możliwość że to z odc. L-S
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biodra

Water