SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Długość palców a tesc

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
buahahahaha jak tak patrze to ok 1cm różnicy i co? i ***! ja agresywny nie jestem raczej.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 660
a ja mam w taką samą długość serdecznego i wskazującego w lewej rece a w prawej większy jest serdeczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12137
HEh a ja mam dłuższy w obu dłoniach serdeczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3252
też mam serdeczny dłuższy ale !! jak stane przed lustrem to wskazujacy wydaje sie wiekszy tak samo jest jezeli spojrze od strony opuszków palców natomiast jak patrze tak jak na zdjeciu serdeczny wiekszy !! zobaczta czy mata tak samo przed lustrem sory za odswiezenie ale musiałem to napisac

Pokój z wami bracia i siostry pamiętajcie że nie pięści ale język jest ostry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
ja jestem MACHO MAN

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4709
hehe:) ja mam dluzszy wskazyjacy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522801
"macho man" <hahaha> tez mi tak wyszło

temat =>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3252
ale zobaczta przed lustrem jak mata

Pokój z wami bracia i siostry pamiętajcie że nie pięści ale język jest ostry

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1573
ja z kazdej pespektywy dluzszy mam serdeczny ! i am macho man!

lol

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
własnie przeczytałem inny artykuł i tam wynika ze

Wyniki opisywanych badań prezentują się też ciekawie, jeżeli opracować je pod kątem dyscyplin uprawianych przez badanych naukowców. U pracowników wydziałów chemii, fizyki, informatyki i matematyki Uniwersytetu Bath stosunek długości palca wskazującego do serdecznego wynosi przeciętnie 0,995. Przedstawiciele tych dyscyplin mają więc mózgi nieomal typowo kobiece, choć 80 proc. z nich to mężczyźni. Inaczej zupełnie ma się sprawa z wydziałami psychologii, pedagogiki, ekonomii, zarządzania, nauk społecznych i politycznych. Tu mężczyzn pracuje znacznie mniej (66 proc.), a mimo to dominują mózgi bardzo męskie - przeciętny stosunek długości rzeczonych palców nie przekracza na wymienionych wydziałach 0,98

oraz

Związek pomiędzy długością palców a strukturą mózgu zauważono już cztery lata temu. Janel Tortorice z Uniwersytetu Rutgers w USA przebadała wtedy 40 lesbijek. Okazało się, że w testach psychologicznych wykazują się one zdolnościami charakterystycznymi raczej dla mężczyzn niż dla kobiet. Tortorice ustaliła też, jaki jest współczynnik 2D:4D badanych i wyszło na to, że jest on bardzo niski. - One mają palce mężczyzn i męską psychikę - powiedziała Janel Tortorice o przebadanych kobietach. Jeśli chodzi o homoseksualistów płci męskiej, to dłonie ich mierzył John Manning. Okazało się, że u gejów współczynnik 2D:4D wynosi od 0,96 do 0,97 - mają oni dłonie "męskie", podobnie jak lesbijki.

Zmieniony przez - Rusedski w dniu 2008-07-15 19:17:15

Sounds Like A Melody

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam siłowni

Następny temat

Wielka prosba odnosnie ankiety ,licencjat

WHEY premium