SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zbijać trochę to estro i czy brać clomid z tymi wynikami po ''odbloku''

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

80-85kg malo jem bo chory

Wzrost

179cm

Obwód ramienia

nie mierzylem

Obwód klatki

nie mierzylem

Obwód uda

nie mierzylem

Obwód talii

nie mierzylem Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/DodajNowyTemat?id=14

Staż na siłowni

4-5lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Aktualnie nie najepsza mam problem z dziąslem nie moge nic gryźć.

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2

Opisz swój plan treningowy

fbw

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

kolo 2500kcal

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
Panowie bez owijania w bawelne powiem jak bylo bylem na cyklu miesiąc 300mg tygodniowo enan, musialem, zachorowalem dosyc powaznie mialem podwysząną kinaze kreatynową tzn. rozpad mięsni+problem z sercem (koszmar każdego trenującego) dodam że to nie przez anaboliki.
Później po wypadku organizm dochodzil do siebie lekarz zalecil nie trenować, ja i tak zacząlem napoczątku bylo ciężko ale żeby bylo tego malo chęc dogonienia kolegów, odrobienia tego co stracilem wszedlem jeszcze na saa 250mg enan tygodniowo ale po 2 tygodniach zrozumialem że to blad ponieważ nie mogę dać w pelni pelnego gazu i wole poczekać pare miesięcy i odstawilem. Wiem trochę narobilem balaganu dla ukladu hormonalnego. Też staram się zebrać wiedzę od doswiadczonych graczy w tym temacie ale czasem zdaża się że ktos powie że jestem przyblokowany jeszcze trochę. Mam dwa pytania
1)Czy zbijać trochę estradiol, aby tesc zdominowal jeszcze bardziej (wiadomo jest antagonistą względem testa), jesli tak to jak dawkować examestane 12mg?(nigdy nie robilem tego więc nie wiem.)
2) Czy brać clomid jeszcze? na fsh, lh niby jest w normie ale nisko
Proszę o pomoc bo widzę że trochę jakby trochę slabszy poranny namiot jest czasem, oczywiscie nie jest zle, ale jednak, w porównaniu do tego co bylo przed cyklem (wiadomo że na cyklu to nie będe porównywal). Plus sylwetka troche nabiera wody, rówinież nie dużo, tu może mieć winna dieta bo mam problem z dziąslem jakies zapalenie i jem tylko kaszke xDDD
Proszę o pomoc bo serio mnie to męczy :d

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 277 dni Przeczytanych tematów 249
Przepraszam że nie moglem zmiękczyć niektórych liter lecz mam problem z klawiaturą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Tu masz swój temat
https://www.sfd.pl/Czy_jak_uzylem_hcg_bez_koniecznosci_użycia_mogą_być_konsekwencje_zdrowotne-t1225210-s2.html#post-20152509



Zmieniony przez - Aleks w dniu 2023-10-26 17:57:37
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pregnyl strzykawka wartość - początkujący

Następny temat

Peptyd KPV

WHEY premium