SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pregnyl strzykawka wartość - początkujący

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1
Witam, jeśli rozrobiłem pregnyl 5000 z 1ml soli a mam strzykawkę 2ml ile to będzie 250iu? przepraszam za może dość banalne pytanie ale wolę miec pewność. Z góry dziekuje za odpowiedz załączam zdjęcie strzykawki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie nauczysz się dopóki sam nie przeliczysz, podsuwanie gotowych rozwiazań niczego ludzi nie uczy bo to wygoda i tego nie zapamiętuje się, za jakiś czas znowu bedziesz o to pytał. Także dawaj wstaw to co sam policzyłeś ile to będzie 250iu z 5k/iu na 2ml/20kresek pompki ..?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 81 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1573
Na tej strzykawce co wysłałeś to będzie pół przedziałki ( 1 przedzialka = 0,1ml) dlatego do HCG lepsze są strzykawki insulinowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Witaj.
Przede wszystkim tak jak koledzy tutaj wspominają kupiłeś kiepską strzykawkę najlepiej zainwestuj strzykawkę insulinową z podziałką na 40 jednostek. Wtedy wartość 5000 dzielisz sobie na 40 jednostek w jednym mililitrze płynu i wychodzi ci prosty wynik. 125 j w jednej kresce,dawkijesz wg uznania. Ja osobiście przyjąłem sobie taki Prosty schemat cztery kreski co 4 dni i tak stosuję w suplementacji stałej że tak to Nazwijmy. W internetach krążą również kalkulatory do liczenia peptydów gdzie również tam możesz sobie przeliczyć HCG

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Literatura- zrodla wiedzy

Następny temat

Czy zbijać trochę to estro i czy brać clomid z tymi wynikami po ''odbloku''

WHEY premium