SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto ćwiczyć ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Info
staż5 miechow
cel masa
typ budowy ektomotfik
plan FBW 3xtydzien
dieta 10 wskazowek, na prawdziwa diete brak kasy jeszcze
suple NIE

6 razy w tyg pracuje po 8 h czasami zdarz sie wiecej (wstaje 5 rano i do 14 w robocie). Robota jest ciezka (kopie dół, operuje młotem do kruszenia betonu)

I pytanko: Czy lepiej przestać ćwiczyć na jakiś okres (miesaic, 2) Nie chce "zamęczyć mięśni" praca trening, teraz jeszcze cwicze i do tego jestem ektomorfikiem. CO wy na to ?
tylko bez glupich tekstow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Ale co nam się pytasz? Jak nie masz sił to nie ćwicz, jak masz to ćwicz. Co tu więcej powiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
popatrz lepiej na ludzi z ktorymi pracujesz
jezeli zadowalaja cie stalowe prostowniki i przedramie jak mlot
prosze bardzo ...

yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
paw7897295 O to chodzi, że mam siłę ćwiczyć, ale nie chcę zamęczyć mięśni bo jednak cały czas wykonują kawał pracy a u ektomorfików należy unikać ciężkich prac itp. Niech jakiś spec się wypowie :)

popatrz lepiej na ludzi z ktorymi pracujesz
jezeli zadowalaja cie stalowe prostowniki i przedramie jak mlot


Gdybyś ich zobaczył manekiny normalnie chudzielce takie, dlatego ja musze zap**ierdalać najcięższe roboty, ale miga migam się jak moge, żeby energii przyoszczęgzić

Zmieniony przez - Reaven_7 w dniu 2008-07-25 18:55:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
nie jestem 'specem'
ale mysle ze powinienes:
1. powiekszyc miche
2. trening zminimalizowac tylko do podstawowych cwiczen

yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Ja bym normalnie jechał na mase tylko zapodałbym diete z bilansem kalorycznym gdzieś +700-1000 gdyż jesteś ekto jak piszesz i zobaczymy co z tego wyjdzie

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
wysięgnikja staram się nawet więcej kalorii w DT +dużo wody nawet 5l

Zwisu ja jade FBW czyli tam są same najcięższe, podstawowe ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Ćwicz.

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
to czy warto to pytanie retoryczne ktore jest tutaj nie na miejscu. Cwiczyc powinienes chyba ze nie mozesz z powodu jakiejs kontuzji czy czegos w podobie lub po prostu Ci sie nie chce. To zalezy wylacznie od CIEBIE Znam wielu znajomych ktorzy jakos daja rade godzic prace z silka no i mysle ze ty tez nie powinienes miec wiekszych problemow wystarczy tylko chciec :) Pozdro

Zmieniony przez - dającymaxa w dniu 2008-07-25 19:50:59

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5582
Nie załamuj sie ja pracuje tak samo ciężko w kopalni i ćwiczę jak odczuwam słabości to robie sobie taki lajtowy trening a gdy jest forma to na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3444
Sam teraz na wakacje zaczełem pracować, co do obowiązków to robie w sumie to samo co ty + jeszcze obsługa taczki . Różnie jest z siłami po pracy ale staram się robić 2,3 treningi w tygodniu.
I uważam że... rosne, ale naprawde jem bardzo dużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klata w fbw

Następny temat

Kiedy

WHEY premium