SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy trening ma aż takie duże znaczenie?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
Witam. Od kilku tygodni nurtuje mnie to pytanie. Zastanawiałem się jak duże znaczenie ma trening w porównaniu z talentem do gry w piłkę nożną. Chciałbym się wziąć do ostrego trenowania i przygotowania do sezonu od nowego roku, ale myślę czy to mi dużo da do marca, czyli do sezonu i w ogóle trenowanie w trakcie sezonu. Osobiście grając w B klasie i ciągle grając z chłopakami dostałem się do kadry 4 ligowej drużyny.. i nie wiem, ale tu jest ciężko w seniorach.. mam osiemnaście lat i nie wiem, czy to po prostu szczyt moich możliwości czy jeśli będę ciągle trenował to mam szanse na np. 3 ligę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 239
Napiszcie przykladowy trening na przygotowanie do sezonu twajacego 3 miesiace. Strasznie ciezko rozpisac sobie szybkosc kondyche itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
telent to góra 10-15 % reszta to ciężka, mądra praca

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
No tak, ale chodzi mi o to czy naprzykład jestem w stanie przez 3 miesiące poprawić szybkość, przyśpieszenie, siłe biegową i ogólną siłę oraz siłę strzału o tak dużo, aby przebić się do pierwszego składu?

I czy jeśli do tej pory (mam 18 lat)nikt się mną nie zainteresował oczywiście oprócz tego klubu z 4 ligi( w juniorach dobrze mi idzie) i będę teraz powiedzmy na każdym treningu przez najbliższe dwa lata mogę na tyle poprawić umiejętności i się ograć, aby mieć szanse zagrać w 2,3 lidze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
tak. Musisz w siebie uwierzyć, trenowac i jeszcze raz trenowac.

a takie sprawy szybkosciowe, mozesz sobie sam ułożyć plan treningowy i samemu poprawić swoje umiejetnosci, nie tylko na treningu

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1703
4 liga to spory sukces...Musisz solidnie trenować a co najważniejsze trenować poza klubem...A w jakim klubie grasz ?

Visca el Barca...Visca el sfd
http://www.pajacyk.pl
http://polskieserce.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Każdy talent trzeba szfilować inaczej nie byłby to doceniany talent

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90
ja gram w Pogoni Barlinek.. jest to województwo zachodniopomorskie..

Od 1 stycznia zaczynam ostre przygotowania do sezonu. technicznie nie odstaje od druzyny seniorskiej.. ale na gierkach brakuje mi troche kondycji i siły.. przypychają mnie po prostu, no i muszę popracować nad siłą strzału.. jestem rozgrywającym, a akurat kreatywności mi nie brakuje i to jest moją zaletą, czyli piłki prostopadłe itp. wiec popracuje nad siła kondycja i szybkoscia i mysle ze bedzie ok;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
Wiadomo, że trening ma duże znaczenie:
1. Gdyby nie miał, to by nie było treningów :) "funny"
2. Wszystko da się poprawić i podciągnąć, a 3 miechy, to naprawdę solidny kawałek czasu.
Z jakiego klubu przeszedłeś do Pogoni Barlinek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 444
trening trening i jeszcze reaz trening:) jezeli trner jest madry to np jak u mnie a A klasie robi treningi jak druzyny z wyzszych lig. i tak kiedys przyklad rozgrzewka przed meczowa przed a klasowa i nagle z widowni pada haslo chlpaki wyscxie przyjechali na A klase a nie na 3 lige:) poza tym wydaje mi sie ze dzieki trenongom uroslem 4 cm:):) dobre rozciaganie itp:) szybkosc widze tez sie poprawila:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 868
Z jedną rzeczą się nie zgodzę , talent przynajmniej 30% , wtedy masz szanse na większe "osiągnięcia". ALe oczywiście musisz trenować , najlepiej umó się z kumplami , ułóżcie sobie trening (Skontaktujcie następnie z kimś , co się na tym zna) i zacznij go wykonywać , aha i 3 miesiące to I Kwartał , a więc masz bardzo duże szanse. Przez wakacje poprawiłem szybkość o 0,4s. a to jest sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 370
MattHeW88 - wiadomo, że poprawiła się twoja ogólna sprawność, po to właśnie trenujemy w swoich klubach, żeby były efekty, iść do góry ze swoimi umiejętnościami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 13 lat chcę byc piłkarzem.

Następny temat

nie umiem na meczu !

WHEY premium