SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piłka ma znaczenie ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 731
Witam.

CHciałbym zapytać czy wg Was to jak napompowana jest piłka ma znaczenie ? Pytam, bo podaczas treningów piłka mi nie odskakuje jest wszystko ok, a podczas meczu mam wrażenie, że kopie kamień .. pilka wydaję mi się bardzo twarda i odskakuje od nogi. Czy problem naprawde tkwi w piłce czy raczej w mojej psychice ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13561
No, ma znaczenie i to kolosalne. Zacznij trenować porządnymi piłkami, przestań kopać kartofle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4268
ma i bardzo duże ja obecnie wole grać piłkami które maja silikon bo lepiej mi na nogę wchodzą ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 473
Jak napisał best, oczywiście ma. Nawiązując do tematu "piłka ma znaczenie?" porównaj sobie piłkę dobrze napompowaną za ok.20zł z jakąś niezłą za powiedzmy ponad 100 zł tak samo napompowaną (wyłączając repliki) od razu odczujesz różnicę.
Wiadomo, że pianki w piłce za 20 zł nie znajdziesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 329
pewnie że ma znaczenie.. nawet ogromne.. na treningach poproś trenera aby dał Ci jedną z lepszych piłek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52767
hehe chyba zeby ci dal popatrzec;p cos czuje ze w wisle to ty nie grasz a zazwyczaj w malych miejskich klubach pilka meczowa to swietosc:D wiec nie ma kopania na treningu:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skarpetki Piłkarskie..

Następny temat

co o tym sądzicie?

Fruzelina