SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to są dobre efekty???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
Cześć. Jak zaczynałem ćwiczyć to katowałem tylko klatke i biceps. Jednak ostatnio od pięciu miechów ćwiczę całe ciało. Efekty są fajnie widoczne. Większy bark mnniejsza tkanka tłusczowa. Zmniejszyłem ilość ćwiczeń na biceps do 3 ćwiczeń i 3 serie powtórzeń. Na siłownię chodzę zawsze rano 4 razy w tygodniu tak mniej więcej od 8:00 zaczynam trening, który trwa 1 godz i 30 minut. Przed treningie małe śniadanie. Unikam słodkiego jedzenia i nie pije napojów gazowanych. Czy lepsze efekty spowodowały dobrze wykonawene ćwiczenia, czy wykreślenie słodkich produktów i gazowanych napoji?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 75

Wzrost: 178

Cel treningowy: masa, później rzeźba

Staż treningowy na słowni: 1 rok i 4 miesiące

Uprawiane inne sporty: jazda na rowerze

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full siłownia

Dieta: tak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

zawsze dawaj z siebie 120%

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Za progres odpowiada zarówno trening jak i dieta.

Na siłownię chodzisz po małym śniadaniu?
https://www.sfd.pl/temat352941 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136
no nie po takim małym :):):) zazwyczaj jajecznica z 5 jaj, albo kanapki jakieś oczywiście ciemne pieczywo

zawsze dawaj z siebie 120%

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny i kilka pytań

Następny temat

Plan FBW prosze o poprawke

WHEY premium