SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to ring, czy to klatka, MKD to Surykatka.%-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51446

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Wczoraj miałem dzień pełen agresji, Najpierw jakiś typ wpadł na mnie gdy wychodziłem z autobusu i miał pretensje, że on się odchylił , żeby mnie nie uderzyć, a ja nie, wykazywał nawet początkowo chęć pojedynku, ale nie zdecydował się mnie uderzyć
Godzinę później kumple już mocno wcięci się przepychali (tak dla jajec rzecz jasna ) i jeden poleciał przez biodro na glebę
a dziesięć minut później przepychanka słowna z trzema na***anymi w **** typkami. Co to się dzieje z tymi ludźmi

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2008-01-19 10:31:33

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Dzień pełen wrażeń

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
A mnie nikt nigdy nie chce zaczepić... A chciałbym przetestować stompy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Jeszcze nie raz będzie okazja

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Obym nie musiał na nikim testować stompów na ulicy, wolność mi miła

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Jeszcze nie raz będziesz zmuszony do zastosowania
Chociaż ja Ci nie życzę

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
Siema, nie chce zakładac nowego topicu wiec zapytam tutaj.
Czy waszym zdaniem jest sens aby cwiczyc mma raz w tygodniu ? cwicze aktulanie 3x silka i chce dorzucic mma, na poczatek myslalem aby raz w tygodniu cwiczyc zeby zobaczyc jak organizum reaguje na dodatkowy wysiłek a pozniej moze zwieksze czestotliwosc. Mysliscie ze ma to sens ? tzn. czy naucze sie czegos cwiczac raz w tygodniu hehe pozdro

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Rekreacyjnie oczywiście. Nowe doświadczenie, otoczenie za dużo z tego nie wyniesiesz ale powinna być dobra zabawa.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
a przy takiej czestotliwosci treningow da rade sie czegos nauczyc myslisz ?

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Myślę że jeśli się człowiek przykłada to może "coś" wynieść z treningu. A nóż się kiedyś przyda
Cudów nie ma co oczekiwać bo to tylko raz w tygodniu ale to sam sobie sprawe zdajesz.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K-1 WORLD GP 2007!

Następny temat

MMA/Vale Tudo w Łodzi

WHEY premium