SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to ring, czy to klatka, MKD to Surykatka.%-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51562

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak jestem na stażu u Lewro,to techniki Combat 56 łączy z systemem ESDS,rękawic nie zakładamy,tam królują uderzenia z plaskacza,efekt uderzeń wbrew pozorom zadziwiający,odczułem na sobie uderzenia na różne częsci ciała,ma to swoje plusy,bo w robocie nie można zrobić komuś krzywdy,a znam trochę siłę mojej piąchy,poza tym względy bezpieczeństwa,źle uderzysz,możesz połamać kostki,a gdy przyjdzie do użycia broni,to połamaną łapką trudno się po nią sięga,tudzież naciska na spust.Poza tym zaczerwienienia po płaskiej szybko znikają,po piąstce spustoszenia na twarzy i gorzej jak ktoś chce nas uwalić i pójdzie na obdukcję.Z pięści uderzam w worki,tarcze,czasem się trafi kolegę na treningu...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-06-06 23:50:07

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
Widział/pamięta ktoś filmik-parodie popka ?
Gościu pokazuje spodenki, rzuca tekst "mma panowie..."
Po czym nakłada na sztangę 350kg, mówi, że to zaraz roz***, bierze rozbieg i spycha sztangę ze stojaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
jesli nie ma zadnych rekawic dobrze jest tez uderzac nasada dloni

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja to czub jestem,która to część nasada dłoni???

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115




zobacz, ze ten kawalek dloni jest twardy i to jest duza kosc, nie jak knykcie

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ulubione uderzenie teisho w CombacieTeż się tego używa,ale ma jedną wadę...Jak się trafi czyato w nocha to chrząstka nosowa może wbić się trochę mocno.W sytuacji bojowej bym się nie martwił,ale treningowej jak najbardziej,bo partner nam się może zepsuć

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
bo to ma duza moc, wiadomo ze w realnej walce sie przydaje bardzo mi sie to uderzenie podoba
i jest bardzo przydatne w przypadku np uderzen w parterze gola dlonia na twardej nawierzchni-jak na macie uderzysz w mate piescia to nic sie nie stanie, ale na jakims asfalcie czy nawet drewnie lapa w kawalki

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Tez doceniam uderzenia z otwartej dloni Uderzenie nasada ma jeszcze jedna wade: ma krotszy zasieg niz piesc

Wracajac do tematu rekawic, te green hille wygladaja ze maja cienka pianke ;/ jak przyrzadowki jakies...

Ostatnio znalazlem: http://www.asami.pl/index.php?products=product&prod_id=2 gdyby nie ta cena....

i ewentualnie sarevoki:
http://sarevok.pl/sklep/rekawice-do-mma-krav-maga-vale-tudo-pride-bjj-sambo-ufc-skora-sz-p-57.html?osCsid=3d3a579ef9ab81f11d251e2574ce55e3

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
MKD, oczywiscie "Już oddałeś głos w tym dziale..." ;]

Mowisz, ze Kwon nie wart swojej ceny/?

Zmieniony przez - Swamprage w dniu 2008-06-07 18:22:26

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25245
Dobra ciumoki, zamówiłem Mastersy a jakie nie powiem ;]

Cel jest droga. Droga jest celem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K-1 WORLD GP 2007!

Następny temat

MMA/Vale Tudo w Łodzi

WHEY premium